W hotelowych apartamentach każdy element jest wybrany świadomie

Posted on: 10 października 2018, by :
Hotel to miejsce, w którym przecinają się drogi różnych ludzi. Hotel to miejsce, które ma pozwolić odetchnąć po trudnym dniu i ma być tak urządzona, że damy radę w łatwy i komfortowy sposób przygotować się do następnego dnia. Hotel jest miejsce, w którym zycie płynie innym rytmem, bo życie na walizkach to nie do końca codzienność.

apartament

Autor: nhow
Źródło: Kaldewei

Są oczywiście osoby, które prowadzą życie na walizkach, dla nich domem są hotele, w którym spędzają większość swojego życia. Meble do hoteli to specyficzne [produkty, ich właściwy wybór ma sprawić, że ludzie będą czuli się w hotelu dobrze. A to spora trudność, bo dla jednych idealnym pokojem będzie ten w którym poczują się jak w domu, a dla innych lepszy będzie ascetyczny pokój bez zbędnych drobiazgów. Producenci mebli dobrze o tym wiedzą, więc stworzyli serie mebli z myślą o gościach, którzy chcą jedynie przespać noc w hotelu i takie z myślą o tych, dla których hotel jest miejscem do mieszkania przez kilka dni. Są producenci zajmujący się projektowaniem mebli do hoteli zwykłych i tacy, którzy tworzą meble do hoteli kilku-gwiazdkowych (poznaj szczegóły).

Pokój hotelowy

Autor: Schezar
Źródło: http://www.flickr.com
Meble do specyficznego wnętrza
Producent mebli hotelowych w obecnych czasach musi znaleźć równowagę pomiędzy funkcjonalnością, a dzisiejszą modą. Współczesność wymaga piękna i wygody, bez narzucania się. Jest, więc ciężko stworzyć meble do hotelowych przestrzeni, które rządzą się swoimi prawami. Producenci mebli hotelowych starają się podążać za trendami nie gubiąc się w nich. Producenci mebli chcą najbardziej współpracować z sieciami hoteli, dzięki czemu mają zapewnione właściwe wynagrodzenie. Jeśli duża sieć hoteli jest znana, to wtedy producent ma pewność, że meble zostaną zakupione do wszystkich filii danej sieci. Hotele żeby stworzyć rozpoznawalna markę, doskonale wiedzą, że potrzebują czegoś więcej niż takiej samej nazwy. Ludzie wchodzący do ich hotelu bez względu na miejscowość muszą po wejściu do holu od razu wiedzieć, że są w hotelu (dodatkowe info) konkretnej sieci. jest to jeden z bardzo ważnych aspektów hotelowych, tak samo jak menu, czy odpowiedni ubiór obsługi hotelu. A odpowiedni wystrój to zasługa między innymi dobrze dobranych mebli. Jeśli mamy dużą sieć hoteli, przynoszącą zyski możemy stworzyć własną kolekcję mebli hotelowych, dzięki czemu nasze hotele będą się wyróżniały. Hotel to miejsce, do którego klient wróci jeśli spodoba mu się wystrój i ogólna atmosfera panująca w danym miejscu. Właściwie dobrane meble pozwalają na zapamiętanie hotelu i chęć powrotu w jego progi.