Chcesz zakupić we Wrocławiu dobre buciki trekkingowe? Zwróć spojrzenie na buciki Meindl! Przeczytaj nasz felieton, aby się jakiejś rzeczy o tych rzeczach dowiedzieć!


Sklep sportowy Wrocław ma w posiadaniu w swoim "asortymencie" par sklepów sportowych o tematyce wspinaczkowej.
sklep sportowy wrocław
Autor: Jessi R & Math R
Źródło: http://www.flickr.com


Położone bliziutko centrum, mogą zaspokoić guściki mocniej wymagających użytkowników, zainteresowanych górami oraz "spacerkami" po nich. W naszym felietonie skupimy się na pewnego typu marce przeznaczonej do wspinania się, a konkretnie mówiąc marce Meindl, a bardziej szczegółowo - ich obuwiu.


Buty Meindl to idealne rozwiązanie problemów z butami trekkingowym. Buciki Meindl charakteryzuje się mocną budowa, idealnym dopasowaniem do stópki przy zastosowaniu najbardziej nowych technologii, przepuszczalnością, "dychaniem" materiału, a także wielką odpornością na rzeczy z zewnątrz, typu woda. Większość modeli bywa robionych z wysokiej jakości skóry, które na dodatek posiadających wyściółkę z mięciutkiej skóry licowej. Mają w posiadaniu parę rodzai kolorystycznych i "wysokościowych" czyli, są w formie sięgającej kostki lub niżej. Niektóre modele posiadają podeszwy antywstrząsowe, jednak jedno jest w tych butach charakterystyczne - podeszwy bywają bardzo grube, a samiutkie buty niezwykle wygodne a także uniwersalne - nadają się nie wyłącznie do chodzenia po górach, jednak również do chodzenia na każdy dzień.
Powstały warianty przeznaczone dla kobiet, mężczyzn, oraz przeznaczone na Zimę, które mają możliwość stosować i kobiety i chłopcy.


Nie czekaj w dalszym ciągu oraz zakup własne buciki już w tej chwili, by radować się tych butów komfortem!

Tags: komfort, rzeczy, SPA, Spacer, Wrocław