Szukasz pięknego miejsca - ni to wsi, ni to miasta na obszarze województwa podkarpackiego, w którym mógłbyś sobie w spokoju wypocząć? Z naszej stronki chcielibyśmy polecić gminę o nazwie Ustrzyki Dolne, gdzie z pewnością odnajdziesz upragniony spokój! Jesteś ciekaw, co to za miasteczko? Ciekawią Cię jego podstawowe informacje? Jeżeli tak, to w dobry sposób odczytaj nasz dzisiejszy artykuł!
ustrzyki dolne
Autor: Corona-Fishing


studia
Autor: 世書 名付
Źródło: http://www.flickr.com


Gmina miejsko-wiejska położona wewnątrz województwie Podkarpackim, w powiecie Bieszczadzkim - w ten sposób można w skróceniu określić ułożenie interesujących nas dzisiejszego dnia Ustrzyk Dolnych. Według danych z 2016 roku, powierzchnia wspomnianego miasteczka wynosi dokładnie 477,7 kilometrów kwadratowych, a liczba ludności utrzymuje się wewnątrz obszarze 17 540 osób z czego bardziej duża część to (według wyliczeń z finiszu 2014 roku) kobiety. Ustrzyki Dolne posiadają herb, który to ma wewnątrz siebie złoty miecz oraz przecinającą go złotą strzałę na czerwonym tle. Owe miasto ma (jak większość miasteczek wewnątrz danych czasach), własną stronę internetową, na którą to dobrze jest zerknąć, aby poznać bardziej dużo szczegółów miasta, równocześnie dla zamieszkujących, jak i dla turystów, a nawet dla przyszłych inwestorów. Owa strona posiada także sporo innego rodzaju informacji, które nie posiadając problemu przeczytamy równocześnie w komputerze, jak również na tablecie czy komórce.
Na daną chwilkę najważniejszymi osobami wewnątrz wspomnianej gminie są: Burmistrz: Bartosz Romowicz; Osoba przewodząca Rady Miejskiej: Bogdan Ferenc; dobrze znany Sekretarz: Janina Sokołowska, oraz osoba zarządzająca pieniędzmi (Skarbnik): Ewa Kaczmaryk-Elmerych.

Tags: informacje, miasteczko, problem, rok, strony