W obecnych czasach dosyć często zauważa się tych, którzy jeżdżą rowerem okrągły rok. Nawet zimą zasuwają swym jednośladem do pracy lub na uczelnię.


planowanie transportu
Autor: MBWA PR
Źródło: http://www.flickr.com


Nie straszne im mrozy i wiatry.


kurtki the north face
Autor: robposse
Źródło: http://www.flickr.com


Jednak, żeby być w stanie pokonywać pewne kilometry na rowerze, gdy temperatura spada poniżej zera, to musimy posiadać dobrą kurtkę. Taką, która ochrania przed wiatrem i deszczem. Musi być też wygodna. Po prostu musimy nabyć najlepszej jakości sportową kurtkę. Kurtki The North Face (wróć) są wręcz idealne. Zrobione są z poliestru - materiału, który chroni nasze ciało przed oddziaływaniem nieprzychylnej pogody. Poza tym, dosyć prosto się ją czyści. Dużą ilość zabrudzeń możemy po prostu przetrzeć wodą. Kurtka posiada sporo kieszeni, które mają zamek - wobec tego nie stracimy smartfonu oraz pieniędzy. Większość modeli posiada też kaptur. Kurtki The North Face są idealnie wykończone - każdy detal był starannie przemyślan: kołnierz jest miły w dotyku od wewnętrznej strony (dlatego nic nas nie gryzie), a zakończenie rękawów ma wszytą tasiemkę ściągającą (woda nie wlewa się do środka). Nie wolno się dziwić tak idealnej koncepcji. Spółka The North Face funkcjonuje już od prawie 50 lat i jest mistrzem na rynku w sferze sportowej odzieży. Oferują rzecz jasna nie tylko kurtki, ale również torby oraz buty.


Trzeba zamawiać dobrej jakości odzież sportową. Nawet jeżeli jest trochę droższa od innej, to będziemy z niej niesamowicie zadowoleni.

Tags: biura, firma, sport