Wiosenne porządki w garderobie

Posted on: 6 września 2021, by :
Co pewien czas wypada zarządzić porządki w garderobie. Jeżeli porządki wiosenne dopiero przed Tobą, poznaj sposoby na przechowywanie kreacji, by nie trzeba było ich prasować po każdorazowym wyjęciu z szafy.

sanatorium

Autor: Ana Paula Hirama
Źródło: http://www.flickr.com
Sprawdź również, w jaki sposób praktyczne wyposażenie szafy ułatwi Ci opanowanie bałaganu w ubraniach. Kostiumu leżące na półkach nie powinny poukładane być w duże sterty. Trudno wtenczas wyjmować te leżące u spodu, zaś poza tym przeważnie używamy owych leżących na wierzchu. Niższy stos na półce zapewnia również lepszą wentylację odzień. Stąd półeczki nie muszą być nadto wysokie. Na składane bluzki, koszulki jak też sweterki potrzebujesz półek o szerokości 45-60 cm a także wysokości 30 cm.

Zaintrygowała Cię ta informacja? Jeśli masz ochotę przeczytać więcej, sprawdź na witrynie inne artykuły, one również są na opisywany temat.

komfortowe półki na pościel oraz ręczniki posiadają wielkość 50-100 cm i wysokość 30-40 cm.

samochody

Autor: Wawel Service
Źródło: Wawel Service

las

Autor: Artur Nowacki
Źródło: http://www.flickr.com
Kostiumu wiszące na wieszakach muszą być powieszone luźno – minimum 3 cm jedna od drugiej. Na koszulkę, sukienkę, bluzeczkę potrzebujesz mniej więcej 7 cm drążka. Na drążku rozciągłości 100 cm zmieści się 14-15 sztuk ubiorów. Na marynarkę, płaszcz jak też żakiet potrzebujesz 11-12 centymetrów drążka. Na drążku o długości 100 cm możesz zatem zawiesić jedynie 9 sztuk.

Czy chciałbyś poznać bardziej wątek poruszony w naszym artykule? Jeżeli jesteś za, to czytaj w serwisie (http://osmiornica.eu/kurs-nurkowania-technicznego/) nowe zajmujące informacje.

Rozstaw drążków na wiszące odzienia powinno się dostosować do długości ubiorów. Na krótkie sukienki i koszule potrzeba miejsca o wysokości 1 metra. Spódnice i płaszcze wieszamy na drążkach zamocowanych na wysokości 140 cm. Drobną odzież, ściereczki oraz ręczniki lepiej składować w pojemnikach, półeczkach, czy też koszach aniżeli na półkach.

Półeczki na bieliznę a także krawaty nie powinny być głębsze niż 12 cm, na ścierki – 30-40 centymetrów. Kurtki puchowe i pozostałą odzież wierzchnią zimową przechowujemy w specjalnie do tego celu określonych pokrowcach.