Spora część ludzi mieszka w miastach. Tam pracujemy i mieszkamy. W dużym odsetku przypadków uwielbiamy miejski zgiełk i możliwość wyjścia z przyjaciółmi do pubu czy teatru.


Jednak zdarzają się chwile, kiedy ogólnym hałasem oraz pędem życia bywamy już poniekąd zmęczeni. Co wtedy począć?


Nic prostszego. Powinniśmy zwyczajnie dokądś wybrać się. I nie chodzi konkretnie o tygodniowy wyjazd, gdzieś w ciepłych krajach (choć taki wyjazd też wydaje się być szalenie przyjemny). Po pierwsze, dlatego, że to stosunkowo drogie, a po drugie, możemy w ostatniej chwili nie otrzymać urlopu na tyle dni. Jednak jest sposób, aby mimo wszystko zaradzić naszemu złemu samopoczuciu. Pojedźmy na wieś - na naszą, urokliwą wieś. Jeśli mieszkamy w województwie małopolskim, to zapewne wyszukamy mnóstwo ślicznych miejsc, gdzie będzie spokojnie i gdzie są lasy oraz cudne widoki.
Łazienki II Resort Medical &SPA w Ciechocinku
Autor: http://lazienkiresort.com
Źródło: http://lazienkiresort.com


pokój
Autor: Hotel Montecatini Terme
Źródło: http://www.flickr.com


Beskid Żywiecki to piękne rejony. Tam możemy odpocząć. Jeżeli uwielbiamy chodzić po górach, to na pewno spodoba nam się w Zawoi, która bywa nazywana punktem wypadowym na Babią Górę. Możemy tu przyjechać na 2-3 dni. Zatem jeżeli potrzebne są nam noclegi Zawoja posiada dosyć dużą ilość gospodarstw agroturystycznych, gdzie mamy szansę wynająć pokój i radować się ciszą wsi.


Jeśli jesteśmy stuprocentowym mieszczuchem, to może będzie to pierwsza szansa w naszym życiu, aby z bliska u właścicieli obserwować krowy i świnie. Będziemy mogli również skosztować cudnego, swojskiego jedzenia, jeżeli wykupimy opcję z wyżywienie.

Tags: nocleg, sposób, widoki