Nie jest prawdą, że góry są interesujące wyłącznie zimą. Owszem, dla miłośników zimowego szaleństwa (chociażby jazda na nartach) wydaje się to być ta część roku, gdy w góry jeżdżą najczęściej.


Jednakże nasze góry [alpinlife.pl] mają do zaoferowanie o wiele więcej aniżeli wyłącznie śnieg zimą.


noclegi zakopane
Autor: Lidl Polska
Źródło: Lidl Polska
Jeśli kochamy naturę i piesze wycieczki lub po prostu chcemy uciec od miejskiego zgiełku, to góry są dla nas najlepszym rozwiązaniem również wiosną lub (zapraszam tutaj...) latem. Urokliwe widoki oraz kontakt z przyrodą - kto nie dałby się zahipnotyzować. Górale twierdzą, że góry są inne każdego dnia. Warto więc pojechać na dłużej i przekonać się o tym na własne oczy. Jednakże nieważne czy kilka dni czy na dwa tygodnia - pytanie gdzie będziemy spać. Znaleźć nocleg w górach, to dość prosta sprawa. Możemy wybrać przykładowo stolicę polskich gór - czyli Zakopane. Stąd ruszają wszelkie busiki na przeróżne szlaki, więc nawet nie będziemy zmuszeni myśleć czy jechać autem. To duże ułatwienie. Po prostu przyjedziemy do Zakopanego busem i nie będą niepokoić nas takie rzeczy jak parking. Ponadto, po całym dniu pieszych wędrówek, będziemy mogli napić się piwa i nie zamartwiać się tym, że nie będzie żadnego kierowcy.


Toteż jeżeli ciekawią nas dogodne noclegi Zakopane zawsze na nas czeka i zapewni nam komfortowe i przyjazne pensjonaty lub eleganckie hotele, gdzie nawet będziemy mieli możliwość iść na masaż lub do sauny po długim dniu i spacerowaniu po pięknych szlakach.

Tags: krajobrazy, pociąg, snowboard