zdrowie

Niezapomniane, nietypowe pomysły na urlop i lato w Polsce!

morze bałtyckie
Autor: mmlolek
Źródło: http://www.flickr.com
Niepowtarzalny urlop wcale nie musi być równoważny wyłącznie z wczasami all inclusive na greckiej czy hiszpańskiej wyspie. W Polsce jest również wiele miejsc wartych zobaczenia i sporo atrakcji, z których w trakcie letniego urlopu powinniśmy skorzystać! Internet pęka w szwach od propozycji oryginalnych pomysłów na letni urlop. Jedyne, co trzeba zrobić to wpisać frazy typu „uzdrowisko Kołobrzeg”, „wakacje w polskich górach”, „wczasy nad Bałtykiem” czy „sanatorium Kołobrzeg”. Góry w Polsce są niepodważalnie godnym celem podróży.

Tags: miejsca, polska, urlop, zdrowie

Wynajmowanie domku w miejscowości Szczawnica i okolicach

domki letniskowe
Autor: Brian Burger
Źródło: http://www.flickr.com
Obecnie, jeśli chcemy gdzieś wyjechać i odpocząć to naprawdę warto sprawdzić, jakie możliwości odpoczynku są możliwe w naszym kraju. Bo bardzo często jest tak, że wynosimy na piedestały cudze a swego nie znamy.

Tags: Domki, domki letniskowe, hotele, uzdrowiska, zdrowie

W zdrowym ciele zdrowy duch – balans sposobem na zdrowie.

Sport to zdrowie. Ten frazes znają wszyscy – od najmłodszych dzieciaków po ludzi starszych. Jednak pomimo znajomości tego stwierdzenia, dziś, w zabieganym i trochę szalonym życiu niełatwo odnaleźć chwilę na aktywny wypoczynek. Skupiamy się coraz bardziej na pracy, awansach i sprawach czysto konsumpcyjnych, niestety zapominamy o tym, co jest dla nas najważniejsze – czyli o ludzkim zdrowiu.

Tags: aktywność fizyczna, biegi, ćwiczenia, człowiek, dieta, rower, ruch, zdrowie