bus

Kierunek: stolica Grecji

język
Autor: Jennifer C.
Źródło: http://www.flickr.com
Kolebka kultury europejskiej oraz demokracji, jedna z najentuzjastyczniej zwiedzanych stolic europejskich.


O Atenach możemy opowiadać w wielu kontekstach, dlatego że ich historia jest nader bogata.

Tags: bus, historia, Podróżnicy, prawo, Rzym

Warsaw tourist guide raduje się dużym zainteresowaniem

zima
Autor: flickr.com
Jeśli udajemy się do jakiegoś nieznanego miasta albo państwa, to chcemy posiadać pewność, że zwiedzimy w nim wszelkie najważniejsze zabytki. Tego samego pragną obcokrajowcy przybywający do polskiej stolicy, przez to wspaniale, że istnieją programy, które im w takim zwiedzaniu pomagają.


Czy powiemy co ma w sobie Warsaw tourist guide?

Tags: bus, dom, kraj, rejon, turyści

Dzierżawa autokaru jest najlepszym rozwiązaniem na dużą wyprawę szkolną

Niebieski autobus
Autor: shrinkin'violet
Źródło: http://www.flickr.com
Aktualnie opcja wyjazdów w zakresie lekcji szkolnych jest niezwykle duża. Z wyjątkiem standardowych wycieczek niejednokrotnie urządzane są wycieczki w celach szkolnych, na jakie zapisuje się dużo dzieci. Wówczas zorganizowanie transportu może wydawać się trudne, jednakowoż, jeżeli współpracuje się z kilkoma firmami przewozowymi jest to ogromnie uproszczone. W zasadzie wynajęcie autobusu, bądź mniejszego busa jest najlepszym pomysłem w przypadku takich wypraw, i nie wyłącznie. Prócz szkół, z świadczeń tego typu firm nie raz użytkują osoby prywatne, jakie na przykład w związku ze własnym ślubem organizują przewóz dla gości weselnych.

Tags: autobus, autokar, bus

Czy opłaca się pojechać autokarem na urlop

wakacje
Źródło: iiimillenium.pl
Podróżowanie jest dziś nadzwyczaj modne. Pozwala poznać zupełnie odmienne kultury i zobaczyć najważniejsze zabytki świata. Otworzenie granic Unii Europejskiej sprawiło, że podróżować można bez konieczności starania się o niezbędne dokumenty bądź pozwolenia. Należy posiadać jedynie dowód tożsamości. To wycieczki busami są ciekawą alternatywą dla latania samolotem. Dlaczego?

Tags: bus, dokumenty, dowód, fakt, komfort, podróżowanie, pojazd, przykład, telewizor, urlop, wycieczka, wyjazd