bus

Warsaw tourist guide raduje się dużym zainteresowaniem

zima
Autor: flickr.com
Gdy wybieramy się do jakiegoś obcego miasta albo państwa, to pragniemy posiadać pewność, że zobaczymy w nim wszystkie najistotniejsze zabytki. Tego samego pragną obcokrajowcy przybywający do polskiej stolicy, dlatego dobrze, że są programy, które im w takim zwiedzaniu pomagają.


Warsaw tourist guide ma wszelkie najistotniejsze wiadomości

Tags: bus, dom, kraj, rejon, turyści

Dzierżawa autokaru jest najlepszym rozwiązaniem na dużą wyprawę szkolną

Niebieski autobus
Autor: shrinkin'violet
Źródło: http://www.flickr.com
Aktualnie alternatywa podróży w ramach zajęć szkolnych jest wyjątkowo duża. Oprócz typowych wycieczek często organizowane są podróże w celach wychowawczych, na które zapisuje się dużo dzieci. W takim przypadku zorganizowanie transportu zdoła wydawać się trudne, niemniej, jeśli współdziała się z kilkoma przedsiębiorstwami przewozowymi jest to niesłychanie uproszczone. Faktycznie wynajęcie autokaru, czy mniejszego busa jest najdoskonalszym rozwiązaniem w przypadku tego typu podróży, i nie jedynie. Z wyjątkiem szkół, z usług takich firm niejednokrotnie wykorzystują osoby prywatne, które na przykład w związku ze własnym ślubem planują transport dla gości ślubnych.

Tags: autobus, autokar, bus

Czy opłaca się pojechać autokarem na urlop

wakacje
Źródło: iiimillenium.pl
Podróżowanie jest obecnie niezwykle modne. Pozwala poznać całkiem odmienne kultury i zobaczyć najważniejsze zabytki świata. Otworzenie granic Unii Europejskiej spowodowało, że podróżować można bez konieczności starania się o niezbędne dokumenty lub pozwolenia. Wystarczy posiadać aktualny dowód tożsamości. To wycieczki busami są doskonałą alternatywą dla podróżowania samolotem. Czemu?

Tags: bus, dokumenty, dowód, fakt, komfort, podróżowanie, pojazd, przykład, telewizor, urlop, wycieczka, wyjazd