autobus

Dlaczego lepiej jechać na lotnisko prywatnym samochodem? Tak będzie najwygodniej, zatem nie trzeba się wahać!

palma
Autor: Ed Dunens
Źródło: http://www.flickr.com
Podróż samolotem to szybki i wygodny sposób, żeby przemieścić się między dwoma miejscami. Do portu lotniczego także można dojechać w komfortowych warunkach, gdyż najczęściej podobne miejsca bywają świetnie skomunikowane z miastem.

Tags: autobus, bagaż, miasta, miejsca

Doskonały wypoczynek nad bałtyckim morzem

stoliki czekające na klientów
Autor: pds209
Źródło: http://www.flickr.com
Wypad nad bałtyckie morze jest zawsze idealnym pomysłem. Latem można cieszyć się słońcem oraz dość ciepłym klimatem. Co istotne nad morze mamy niedaleko, możemy zatem planować całkiem spontaniczne wypady.


Dobrze jest wybrać piękną mieścinę, w jakiej odpoczniemy, zaznamy słonecznych jak również morskich kąpieli i odnajdziemy coś interesującego.

Tags: autobus, możliwości, okres, świat

Urlop w Hiszpanii - co warto wiedzieć

hiszpania
Autor: VnGrijl
Źródło: http://www.flickr.com
Podróż do Hiszpanii to same walory, w końcu to doskonały klimat, wszędobylskie słoneczko, apetyczne jadło i generalnie świetny humor.


Jednakże nawet w czasie wczasów zdarzają nam się sytuacje delikatnie mówiąc frustrujące, wynikające nie z niechęci, złego wychowania czy braku manier u jednych albo drugich ale tylko i jedynie z różności kulturowych pomiędzy Polakami a Hiszpanami oraz reguł panujących w obydwu krajach.

Tags: autobus, propozycja, słońce

Bezpieczne podróże po całym globie

samolot
Źródło: http://sxc.hu/
Kiedy już podejmiemy decyzję o wakacyjnym wyjeździe, wtedy stajemy przed kolejną decyzją -,który środek transportu wybrać. Bywają osoby, które nie myślą nawet o innej formie niż pojechanie autem.Chcą być niezależni, mieć,opcję zmiany trasy, zatrzymywania się kiedy tylko mają ochotę i tego rodzaju podobne kwestie.

Tags: autobus, biuro podróży, Europa, kontynent, pieniądze, samolot, Stany Zjednoczone, transport

Robimy wycieczkę i nie mamy pojęcia, który rodzaj transportu wybrać? Jest tak naprawdę kilka możliwości wyboru

wynajem busa
Autor: Nacho
Źródło: http://www.flickr.com
Który wynająć rodzaj transportu? Takie pytanie dla niektórych osób jest kluczowe, tym bardziej kiedy musimy zorganizować grupową wycieczkę. Jeśli musimy pomyśleć o wszystkim: ilości osób, kosztach oraz zapewnieniu bezpieczeństwa, to zamysł musi być rzeczywiście porządny. Zależnie od tego, gdzie chcemy się wybrać będziemy mieć do wyboru konkretny typ transportu. Pośród możliwości na pierwszy plan wychodzi autobus, pociąg, mikrobus oraz własny samochód.

Tags: autobus, dzieci, jazda, koszty, transport

Dzierżawa autokaru jest najlepszym rozwiązaniem na dużą wyprawę szkolną

Niebieski autobus
Autor: shrinkin'violet
Źródło: http://www.flickr.com
Obecnie szansa wyjazdów w ramach lekcji szkolnych jest ogromnie duża. Prócz standardowych wycieczek często urządzane są wycieczki w celach oświatowych, na które zapisuje się sporo dzieci. Wówczas zorganizowanie przewozu może wydawać się trudne, niemniej, jeżeli współpracuje się z kilkoma przedsiębiorstwami przewozowymi jest to niesamowicie ułatwione. W rzeczywistości dzierżawienie autokaru, bądź mniejszego busa jest idealnym pomysłem w przypadku tego typu podróży, i nie jedynie. Prócz szkół, z świadczeń takich firm często użytkują osoby prywatne, jakie na przykład w związku ze własnym ślubem organizują przewóz dla weselników ślubnych.

Tags: autobus, autokar, bus