jezioro

Poznań - niepozorne miasto pełne piękna

Barbados
Autor: Stefan Krasowski
Źródło: http://www.flickr.com
Jak dobrze wiemy Poznań to stolica województwa Wielkopolskiego, rzadko jednak zwracamy na niego jakąś szczególną uwagę, chyba że oczywiście tam mieszkamy lub mamy z tym miastem jakiś związek. Tymczasem Poznań znajduje się w pierwszej piątce najbardziej zaludnionych Polskich miast, oraz jest ósmym pod względem powierzchni.

Tags: Auto, czas, jezioro, okres

Realizowanie niektórych pasji najsensowniej rozpocząć przed 20-stką, bo potem nie trzeba marnować czasu np. na uzupełnienie wymaganych kwalifikacji

żaglówka, rejs, jacht
Autor: Yacht Rent
Źródło: http://www.flickr.com
Mieszkańcy Polski mają różne pasje - jedni kolekcjonują pocztówki, a drudzy każdego dnia jeżdżą na deskorolce. Zdaniem psychologów zainteresowania odgrywają w życiu ważną rolę, a i wpisanie w CV nietuzinkowego zajęcia może w dużym stopniu przyczynić się do znalezienia dobrej pracy.

Tags: hobby, jezioro, pasja, żeglowanie

Mazury zapraszają, gdzie zanocujemy i czego warto się wystrzegać nad jeziorem?

Mazury, jezioro
Autor: Michał Huniewicz
Źródło: http://www.flickr.com
Liczysz już czas kiedy rozpoczniesz upragniony urlop bez żadnych biurowych urządzeń, z dala od ekranów i telefonów od przełożonych? Poszukujesz miejsca do odskoczni, z którego obowiązki służbowe nie mają prawa cię złapać, przynajmniej na czas, gdy chcesz złapać kilka dobrych oddechów? Szukając takiego miejsca na mapie Polski najprawdopodobniej natknąłeś się na noclegi Mazury, rejon setek jezior, tajemniczych miasteczek i lasów.

Tags: Domki, jezioro, mazury

Miejscowości uzdrowiskowe to dobre miejsce odpoczynku na każdy okres roku.

Ciechocinek
Autor: grego1402
Źródło: http://www.flickr.com
Rzeczpospolita Polska jest miejscem o wielorakich walorach przyrodniczych. Polska oferuje szanse aktywnego odpoczynku nad morzem, otworem stoi mnóstwo niewielkich lub sporych łańcuchów górskich, swoje plusy oferują mnogie zbiorniki wodne i rzeki, jest nawet mała pustynia.

Tags: jezioro, klient, miasto, muzyka, polska, smaczne, turysta, uzdrowisko