pokój

W jaki sposób muszą być wyposażone hotele z trzema gwiazdkami? Co jest w nich bardzo ważne?

luksusowy hotel nocą
Autor: Matt J Newman
Źródło: http://www.flickr.com
Czym powinny odznaczać się hotele 3-gwiazdkowe? Jak wiemy są to miejsca o wyższym standardzie, jednakże w każdym kraju są różne standardy. To co w jednym kraju jest luksusem, w innym będzie potraktowane jako obowiązek. Jak się to przedstawia w Polsce?

Tags: hotel, pokój, umywalka z blatem, Wyposażenie

Szklarska Poręba - jak znaleźć idealny hotel wśród aż tylu możliwości?

fototapety kwiaty
Autor: DA
Szklarska Poręba to nie za duże miasto na obszarze polski, niewiarygodnie często odwiedzane przez wczasowiczów, którym to marzą się przepiękne widoki, góry, wspinaczki, niezależnie od panującej w danej chwili pory roku.

Tags: Internet, ludzie, pokój, sposób

Parę przyczyn dla których trzeba odwiedzić miasto Katowice

kamienice w Katowicach
Autor: Kris Duda
Źródło: http://www.flickr.com
Są rejony na mapie naszego kraju, które po długim czasie marazmu zaczynają rosnąć w siłę bardzo dynamicznie, stając się atrakcyjnym miejscem do życia jak i spędzania wakacji czy też urlopu. Przykładem tego typu miejsca jest z całą pewnością Górny Śląsk a przede wszystkim Katowice.

Tags: Katowice, miasto, pokój, urlop

W jakim miejscu spędzić wakacje na terenie Polski? Pieniny są doskonałe!

domki
Autor: richard olvera
Źródło: http://www.flickr.com
Wprawdzie do lata jeszcze trochę czasu, ale warto już teraz zastanowić się nad tym, gdzie udać się na swój letni urlop. Aby czas okazał się naprawdę udany, wcale nie trzeba od razu udawać się do Egiptu czy Tunezji. Także na terenie naszego kraju nie brakuje pięknych miejsc. Wśród nich obecne są Pieniny oraz leżąca u ich stóp Szczawnica – miejsce doskonałe dla wszystkich kochających góry.

Tags: noclegi, pensjonat, pokój

Porządne hotele w dobrej cenie

nocleg w hotelu
Autor: Phillip Pessar
Źródło: http://www.flickr.com
Kiedy wyjeżdżamy na kilka dni w jakieś nieznane nam miejsce, to oczywistością jest, że musimy znaleźć jakiś fajny hotel. A z hotelami jest różnie, nie zawsze trafiamy do takich, które będą nam pasować. Ale dobrze nie zapominać, że to miejsce, gdzie mamy po prostu parę razy przenocować, a zdarza się, że spędzić jedynie jedną noc.

Tags: metropolia, pensjonat, pokój