góry

Zbliża się Wielkanoc - cudowne oraz rodzinne święto, gdy zasiądziemy do stołu z bliskimi i wspólnie spędzimy trochę czasu

wielkanoc w górach
Święta Wielkiej Nocy w Polsce zazwyczaj są kojarzone z czasem spędzonym z rodziną w miłej oraz domowej atmosferze. Siedzimy wszyscy przy jednym stole, rozmawiamy, radujemy się.

Tags: dom, góry, hotel, lasy, rodzina

Wymarzone wakacje w górach, odpoczywaj w spa w górach

nowoczesny autokar
Autor: Alan Sansbury
Źródło: http://www.flickr.com
Niemal każdy z nas czeka na urlop z niecierpliwością. Dobrze jest się do tego wypoczynku przyszykować, zaklepując miejsce godne uwagi. Nie trzeba jechać gdzieś daleko, by znaleźć urokliwe krajobrazy oraz znakomicie się bawić.


Dobrze jest w trakcie odpoczynku zatroszczyć się o ciało i duszę.

Tags: cisza, góry, kraj, powietrze, rok

W jaki sposób skutecznie przygotować się do wyjazdu na stok?

Wyposażenie
Źródło: pixabay.com
Mimo, że za oknem trwa w najlepsze złota polska jesień, to już teraz należy pomyśleć o zimowej wyprawie w góry na narty. Należyte przyszykowanie się do szaleństwa zimowego na stoku stanowi bazę bezpiecznego i udanego szusowania.


Przede wszystkim należy mieć na uwadze, że jazda na nartach, to nie tylko miłe spędzanie czasu wolnego, lecz także gigantyczny wysiłek fizyczny.

Tags: ćwiczenia, góry, narty, stok

Dlaczego dobrze wyjeżdżać, kiedy mamy czas wolny? Co dzięki temu zyskujemy? Jakiego rodzaju to gwarantuje korzyści?

wielkanoc w górach
Autor: Emily May
Źródło: http://www.flickr.com
Przyjemne chwile, długie weekendy i święta najbardziej korzystnie spędzać w wyjątkowych miejscach. Właściwie nie ma tych momentów tak dużo w roku, więc warto je celebrować.

Tags: góry, miejsca, samopoczucie, strony, telewizor

Szukasz ciekawego miejsca na wczasy? Wybierz się w nasze góry!

Nóż militarny sog
Autor: SOG
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli nie byłeś w tym roku jeszcze nigdzie na wakacjach, z pewnością nadszedł odpowiedni czas, żeby coś zaplanować. Praktycznie każdy z nas bowiem potrzebuje przynajmniej od czasu do czasu odpoczynku.

Tags: góry, hotele, sieci, Spacer, szklarska poręba

Pieniny jako idealne miejsce dla tych turystów, którzy w lecie lubią odpoczywać w górach

noclegi w pieninach
Autor: Alexandru Panoiu
Źródło: http://www.flickr.com
Miłośnicy gór, jak również wysokogórskich wypraw nie wyobrażają sobie wakacji bez wycieczki na południe Polski. Tatry lub Sudety to prawdopodobnie najpopularniejsze kierunki, lecz przygotowując urlopowe plany warto brać pod uwagę również i pozostałe regiony.

Tags: budynki, dom, góry, szlak

Jakiego rodzaju sprzęt należy zabrać na wyprawę w góry

buty do wspinaczki górskiej
Autor: Wawel Service
Źródło: Wawel Service
Wykorzystywanie wolnego czasu w plenerze to wciąż popularny pomysł na urlop lub też parę dni wolnego. Dużą pochwalić mogą się nasze rodzime pasma górskie, od tych najbardziej obleganych a więc Tatr, po Karkonosze, Beskidy bądź też Bieszczady

Tags: deszcz, góry, obuwie, plan, wakacje

Podczas szukania hotelu należy weryfikować rankingi osiągalne w sieci

resturacja
Autor: César
Źródło: http://www.flickr.com
W obecnych czasach ludzie spędzają niezmiernie dużo czasu na pracy i przeznaczają się karierze. Z tego względu każda nadarzająca się okazja jest użytkowana na relaks i przyciągające spędzenie czasu z najbliższymi.

Tags: góry, miasto, podróże

Produkty priorytetowe pod kątem wypraw w wyższe partie gór

koc
Autor: La Millou
Źródło: La Millou
Gdy ktoś co jakiś czas decyduje się na wyprawę w góry, na pewno jest świadomy, jak ważne jest spakowanie wszystkich niezbędnych rzeczy. To głównie od tej kwestii zależy nasze bezpieczeństwo, i z tego względu zawsze trzeba mieć pewność, że zabraliśmy je do plecaka. Warto także pamiętać o tym, aby zdecydować się na kupno specjalistycznego sprzętu, który będzie wyróżniał się najwyższą jakością.

Tags: góry, sprzęt, treking

Przeglądamy oferty - gdzie można zatrzymać się przebywając w Bieszczadach?

pensjonat w górach
Autor: Pawel Pacholec
Źródło: http://www.flickr.com
Wędrowcy z całej Polski zjeżdżają się w obszary Bieszczadów przez cały rok. Zimą da się jeździć na nartach, w okresie letnim częściej zdobywa się szczyty górskie wędrując szlakami turystycznymi. Zazwyczaj spędza się tam kilka względnie kilkanaście dni, skutkiem tego warto zapoznać się z ofertą pensjonatów, w których będziemy mogli się zatrzymać.

Tags: apartament, basen, góry, lokalizacja, narty, SPA