narty

W jaki sposób skutecznie przygotować się do wyjazdu na stok?

Wyposażenie
Źródło: pixabay.com
Pomimo, że za oknem w najlepsze trwa polska złota jesień, to już w tej chwili warto pomyśleć o zimowym wyjeździe w góry na stok. Stosowne przyszykowanie się do zimowego szaleństwa na stoku stanowi podstawę bezpiecznego i udanego szusowania.


Na pewno należy pamiętać, że jazda na nartach, to nie tylko przyjemne spędzanie wolnego czasu, lecz też znaczny fizyczny wysiłek.

Tags: ćwiczenia, góry, narty, stok

Przeglądamy oferty - gdzie można zatrzymać się przebywając w Bieszczadach?

pensjonat w górach
Autor: Pawel Pacholec
Źródło: http://www.flickr.com
Podróżnicy z całego kraju zjeżdżają się w tereny Bieszczadów przez cały rok. Zimą da się jeździć na nartach, w okresie letnim z większym entuzjazmem zdobywa się szczyty górskie wędrując szlakami turystycznymi. Zwykle spędza się tam kilka bądź kilkanaście dni, stąd warto zaznajomić się z ofertą pensjonatów, w których będziemy mogli się zatrzymać.

Tags: apartament, basen, góry, lokalizacja, narty, SPA

Odpoczynek w Krakowie

Aranżacja wnętrz apartamentu
Autor: Nico Kaiser
Źródło: http://www.flickr.com
W tym roku święta Bożego Narodzenia - jak od kilku już lat - trochę mniej niż połowa z nas spędza poza domem. Można to tłumaczyć na 2 sposoby. Pierwszym z motywacji jest po prostu wygoda. Wyjeżdżając z domu na czas świąt unikamy obowiązków mających związek z przygotowaniami do nich (albo znacznie je zawęzimy). Wszystkie dania na świąteczny stół przyrządza dla nas obsługa hotelu.

Tags: narty, rynek