samolot

Z jakiego powodu należałoby pojechać do Tajlandii oraz co w tamtym miejscu trzeba zobaczyć?

Ślub i wesele w stylu vintage
Autor: Sebastian Ścigalski
Źródło: abcslubu.pl
Dziś moglibyśmy podróżować po wszystkich krajach świata. Mamy do wyboru albo nasz samochód, samolot lub propozycję biura turystycznego, które wynajętym autobusem zawiezie nas w konkretne miejsce.

Tags: raj, samolot, wiedza, wyjazd

Czy faktycznie można zwiedzać świat za niewielkie pieniądze?

Samolot na lotnisku
Autor: ERIC SALARD
Źródło: http://www.flickr.com
Na początku napiszmy jedno - w żadnym razie nie należy obawiać się latania. Każdego dnia na świecie giną tysiące osób w choćby wypadkach na szosie - i tak zdecydowana większość ludzi nie boi się jazdy autem. Z samolotami musi być tak samo. Oczywiście wypadki samolotowe mają miejsce, ale są bardzo rzadkie. Chociaż niewątpliwie są mocno medialne - nie dziwota, bo gdy dochodzi do nieszczęśliwego zdarzenia, zazwyczaj ginie wielu ludzi. Na szczęście ilość tego typu zdarzeń jest niewielka, szczególnie na europejskim niebie.

Tags: bagaż, bilet, ceny, lot, pasażer, samolot

Gdzie wyjechać na urlop w tym roku, żeby dobrze odpocząć?

osiedle
Autor: DOLCAN
Źródło: DOLCAN
Posiadamy dziś niezwykle znaczne możliwości wyjazdowe. Moglibyśmy zdecydować się na wyjazd własnym autem. Możemy wylecieć w jakieś miejsce samolotem albo wypłynąć promem.

Tags: lokal, odpoczynek, region, samolot, wyjazd

Jak ciekawie zaplanować zimowy odpoczynek poza granicami naszego państwa?

tajlandia
Autor: Kaplan International
Źródło: http://www.flickr.com
Aktualnie można by zaobserwować wzrost turystycznych wycieczek do państwa, o którym będzie mowa w tym artykule. To właśnie zimą kraj ten przeżywa olbrzymie oblężenie.

Tags: czas, samolot, śnieg, Tajlandia

Rodzaje bagażu zabieranego na pokład samolotu w ramach opcji tanie latanie - sprawdź na ten temat nieco więcej

samolot
Autor: Benson Kua
Źródło: http://www.flickr.com
Tanie latanie wykonywane jest przede wszystkim pomiędzy krajami należącymi do wspólnoty europejskiej w związku z tym, że rejsy samolotowe pomiędzy państwami położonymi na kontynencie europejskim nie trwają zbyt długo, więc koszty z nimi związane mogą być przez dyrektorów linii lotniczych ciągle cięte. Co więcej, większość klientów interesujących się podróżowaniem lotniczym posiadając dane na temat tego, że nie będą musieli przesiadywać w samolocie kilkunastu godzin, zakupuje wejściówkę na przelot w powszechnie dostępnym, przeznaczonym dla wszystkich podróżnych, nie najwyższym standardzie.

Tags: linie lotnicze, loty, samolot

Bezpieczne podróże po całym globie

samolot
Źródło: http://sxc.hu/
Kiedy już podejmiemy decyzję o wakacyjnym wyjeździe, wtedy stajemy przed kolejną decyzją -,który środek transportu wybrać. Bywają osoby, które nie myślą nawet o innej formie niż pojechanie autem.Chcą być niezależni, mieć,opcję zmiany trasy, zatrzymywania się kiedy tylko mają ochotę i tego rodzaju podobne kwestie.

Tags: autobus, biuro podróży, Europa, kontynent, pieniądze, samolot, Stany Zjednoczone, transport

5 metod na tani przewóz publiczny

bus_ikonografika
W dwudziestym pierwszym wieku trzeba zawsze troszczyć się o świetny i pewny transport, zwłaszcza, kiedy odbywa się on zagranicą. Wynająć takich ludzi, jakim będzie można bez obaw zaufać. Czy najlepiej wybrać tani, lecz nie do końca przetestowane usługi logistyczne czy też polecane propozycje firm, rozumiejących naprawdę świetnie na czym polega wymarzony transport osób do Holandii.

Tags: emigracja, holandia, ludzie, politycy, samolot, transport