turysta

Idealne miejsca w Polsce na spędzenie letniego wypoczynku

hotel
Autor: Hotel Pałacyk
Źródło: hotelpalacyk.pl
Szwajcaria Kaszubska jest częścią Pojezierza Kaszubskiego. Pięknie ukształtowany krajobraz, znajdujące się tu licznie szlaki rowerowe, wodne oraz narciarskie sprawiają, że do tej części pojezierza każdego roku przybywają wielkie ilości turystów, którzy chcą odpocząć z dala od pędu wielkich miast.

Tags: jeziora, turysta, wakacje

Godne zainteresowania oferty noclegów dla turystów o konkretnych oczekiwaniach

góry
Autor: Pawel Pacholec
Źródło: http://www.flickr.com
W obecnych czasach zorganizowanie interesującego wyjazdu dla dzieci bądź dla dorosłych nie należy do trudnych zadań. Pomogą nam w tym zakresie między innymi wyspecjalizowane biura podróży, które posiadają bardzo szeroką ofertę. Bez wątpienia każdy odnajdzie dla siebie ciekawe propozycje, kierując się konkretnym rejonem wypoczynku czy tematyką wybranego wyjazdu. Na uwagę zasługują także oferty dedykowane dla turystów w orientacyjnie ustalonej grupie wiekowej.

Tags: góry, morze, turysta

Dlaczego korzystnie odwiedzać Podhale? Jakich atrakcji możemy tam oczekiwać?

Praca
Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Stolica Podhala zachęca wielbicieli pieszych wędrówek po górach a także tych, jakich pasją jest aktywność zimowa. Zakopane sprzyja również rodzinnej turystyce, a wiele atrakcji dla dzieci czekają tu niemal na każdym kroku. Jak możemy tu spędzić czas z małymi turystami?


Wjazd kolejką na Gubałówkę oraz zachwycanie się panoramą Tatr to jedna z większych atrakcji dla każdego turysty.

Tags: impreza, rejon, spacery, turysta, wiedza

Planuj urlop już teraz, bo biura podróży już przyszykowały katalogi na lato

turcja wakacje
Z obmyślaniem wakacji nie trzeba czekać na ostatnią chwilę, bo już teraz w biurach podróży czekają atrakcyjne oferty.

Tags: kąpiel, podróż, turysta

Co interesującego zaproponować może Południowa Afryka, najważniejsze wiadomości o wyjazdach do RPA

wakacje
Autor: peddhapati
Źródło: http://www.flickr.com
Urlopy w daleko położonych, egzotycznych miejscach zaczęły się cieszyć rosnącym zainteresowaniem wśród turystów. Od jakiegoś czasu popularność tę mają południowo afrykańskie kraje, proponującą przygodę, której nie doświadczy się w innych miejscach. Najdalej od Polski leży RPA, jeszcze do niedawna kraj wielkich podziałów społecznych i bardzo burzliwych wewnętrznych stosunków.

Tags: sport, turysta, wakacje

Kraje, gdzie warto pojechać na urlop

wakacje
Autor: Jon Bunting
Źródło: http://www.flickr.com
Gdzie się wybrać w wakacje - to problem wielu ludzi zaczynających planować swój urlop. Te dwa tygodnie, które wszystkim pracownikom się należą, powinno się wykorzystać na porządny odpoczynek. Dzięki temu można nabrać energii i siły na następne miesiące, wypełnione pracą i codziennymi obowiązkami. Jeżeli tylko będzie się miało taką możliwość, to najlepiej wyjechać gdzieś daleko, zostawić telefon i laptop i podczas wyjazdu zajmować się jedynie odpoczynkiem.

Tags: egzotyka, góry, morze, turysta, wakacje

Miejscowości uzdrowiskowe to dobre miejsce odpoczynku na każdy okres roku.

Ciechocinek
Autor: grego1402
Źródło: http://www.flickr.com
Rzeczpospolita Polska jest miejscem o wielorakich walorach przyrodniczych. Polska oferuje szanse aktywnego odpoczynku nad morzem, otworem stoi mnóstwo niewielkich lub sporych łańcuchów górskich, swoje plusy oferują mnogie zbiorniki wodne i rzeki, jest nawet mała pustynia.

Tags: jezioro, klient, miasto, muzyka, polska, smaczne, turysta, uzdrowisko

Warto poznać nasze kurortyŚwieradów Zdrój i Ciechocinek zapraszają turystów do zapoznania się z propozycjami

kurort
Autor: DER-MED
Źródło: DER-MED
Miejscowość taka jak Świeradów Zdrój znajduje się w południowo-zachodniej Polsce, skąd blisko jest do Czeskiej Republiki czy do granicy z Niemcami. Odwiedziny w tej niezwykłej miejscowości przynoszą turystom kolejne pokłady energii i okazują się rewelacyjną przygodą. Świeradowski klimat jest niezwykły, co zgodnie przyznawane jest przez podróżnych. Piękne krajobrazy, czyste i górskie powietrze oraz mnogość zielonych tras do wielogodzinnych spacerów po górach i pagórkach… Całość sprawia, że bardzo szybko można się rozkochać w tym miejscu.

Tags: ciekawe, miasto, turysta, urlop, uzdrowisko

Jeżeli jedziemy nad Morze Bałtyckie, zwróćmy własną uwagę na noclegi!

Plaża, Mielno
Autor: pawelkoszalin
Źródło: http://www.flickr.com
Odpoczynek nad Morzem Bałtyckim, przykładowo w Krynicy Morskiej albo Łebie pewnie dla bardzo wielu ludzi kojarzy się z magicznym zapachem dzieciństwa. Jednakże oczywiście choć w zasadzie bardzo lubimy polskie morze, chociażby ze względu na jego mocno burzliwą historię, to jednak nigdy nie powinniśmy nie dostrzec, że jakby nie patrzeć Bałtyk ma nieco minusów. Cóż, rzeczywistość jest taka, iż polskie morze jest w ostatnim czasie odrobinę mniej fajne, aniżeli lata temu, lecz na szczęście ciągle możemy być wielce dumni z naszego morza.

Tags: Bałtyk, Krynica Morska, kurorty, morze, Parki Narodowe, podróżnik, przyroda, Świnoujście, turysta, wczasy