Kraków

Dlaczego rowery stają się ostatnio tak popularne, gdzie można wygodnie na nich jeździć.

pracownicy
Autor: AmCham Poland Kraków Branch
Źródło: http://www.flickr.com
W ostatnich latach dostrzec można bardzo duże zainteresowanie jazdą na rowerze. Doskonale to można zobaczyć po liczbie sklepów, już obecnie jest ich dużo, a bez przerwy otwierają się następne i raczej nie narzekają na brak klientów.

Tags: domu, Kraków, raj, sklep, Wrocław

Wrocław to rewelacyjne miasto, gdzie nikt nie powinna się nudzić - ani mieszkańcy, ani turyści

morze1
Mnóstwo ludzi uwielbia podróżować. Gdy myślimy o wczasach, to często widzimy oczyma wyobraźni cudowne plaże na ciepłych wyspach.

Tags: Kraków, lokal, rzeka, wyjazd

W jakich sklepach zrobić zakupy w Krakowie?

kraków
Autor: YougoPL
Źródło: http://www.flickr.com
Do Krakowa zwykle docieramy w celach turystycznych, lecz coraz większe grono osób przyjeżdża do tego niezwykle klimatycznego miasta także po to, aby pochodzić po sklepach. A oferta handlowa miejscowości jest zaskakująco bogata i sprawia, iż można tutaj dostać wszystko, od odzieży używanej, po kosztowne kolekcje znanych na całym świecie projektantów.

Tags: Kraków, pasaż handlowy, Zakupy w Krakowie

Wynajem samochodów, czyli wydajne i wygodne zwiedzanie Krakowa.

Lusterko samochodowe
Autor: Juan Carlos Seoane Vigo
Źródło: http://www.flickr.com
Jadąc na wycieczkę do byłej stolicy Polski, drugiego najliczniejszego miasta w Polsce, mało kiedy mamy odpowiednio dużo czasu aby ujrzeć jak najwięcej. Kraków jest jednym z najbardziej wyjątkowych miast nie tylko Polski ale i całej Europy. Wiele wyjątkowych miejsc jest oddalona od siebie nawet kilka kilometrów.

Tags: Kraków, oglądanie, Poznawanie, wynajem, zwiedzanie

Kraków - dawna stolica królów polskich - co należałoby zwiedzić w tym mieście?

Kraków, Wawel
Autor: http://www.sxc.hu/
Źródło: http://www.sxc.hu/
Kraków, będąc dawną stolicą królów polskich, zalicza się do najchętniej zwiedzanych miejscowości w naszym kraju. Nie ma w tym nic dziwnego, bo w mało którym mieście znajduje się tak ogromna liczba zabytków i atrakcji. Do Krakowa przyjechać można na jedno popołudnie, i przez ten czas obejrzeć najważniejsze atrakcje. Ale aby szczegółowo poznać to miasto, jego najbardziej schowane zakamarki i największe zabytki to należy sobie zapewnić przynajmniej parę dni. I z pewnością będą to dni bardzo intensywne, wypełnione zwiedzaniem i oglądaniem.

Tags: Kraków, zabytki, zwiedzanie

W jakie miejscówki warto iść na zakupy w Krakowie?

Galeria handlowa
Autor: Joshua Brown
Źródło: http://www.flickr.com
Kraków to jedno z najpiękniejszych miast Polski, do którego ciągle przybywa ludność z całego kraju, spragniona nowych możliwości edukacyjnych, zawodowych czy towarzyskich. Nie można się wobec tego dziwić, że w mieście powstaje rzeczywiście ogromna ilość różnego rodzaju sklepów, które chcą skorzystać z faktu, że w Krakowie żyje tak duża liczba Polaków.

Tags: centra handlowe, galerie handlowe, Kraków, Park Handlowy, restauracje