Turcja

Urlop za granicą, gdzie polecieć? Wakacje na każdą kieszeń

Turcja, Stambuł
Autor: Alexxx Malev
Źródło: http://www.flickr.com
Zastanawiasz się dokąd udać się na swój wymarzony urlop? Czy miejsce, o którym myślisz nadaje się na wypad z latoroślami? Zwiedzać indywidualnie, czy korzystać z biura podróży? A może jesteś w tym momencie w wyjątkowo cudownym nastroju, bo marzysz, aby zaprosić narzeczoną?

Tags: Biura podróży, Turcja, urlopy, wakacje

Egzotyka na setki sposobów, czyli wspaniałe wakacyjne podróże w azjatyckim wydaniu

wyspa
Autor: Giuseppe Milo
Źródło: http://www.flickr.com
O zmiennej polskiej pogodzie można wiele usłyszeć, tak oglądając prognozę, jak i w trakcie rozmów prowadzonych przy grillu. Gdy wyjeżdżamy na wczasy nad morze albo na Mazury, to zazwyczaj chcielibyśmy wszystko zaplanować w drobnych szczegółach. A w końcu na pogodę nie mamy w ogóle wpływu. Stąd tak chętnie wyjeżdżamy w te miejsca, gdzie słońce świeci niemalże cały rok. Jednakże leżenie na cudownie pięknej plaży może w którejś chwili się znudzić. Dlatego najsensowniej udać się tam, gdzie nie brakuje ciekawych miejsc do zwiedzania.

Tags: miasta, Turcja, wyspa

Wakacje poza granicami kraju - w kierunku pięknej Turcji

Turcja
Autor: Grzegorz Jereczek
Źródło: http://www.flickr.com
Teraz wiele osób decyduje się na spędzenie wolnego za granicą. Ceny nad morzem Bałtyckim są czasami tak wysokie, że zagraniczny wyjazd do fajnego miejsca można mieć niemal za darmo. Kiedy Ty także zastanawiasz się, gdzie spędzić tegoroczne wolne na pewno powinieneś rozważyć spędzenie tego czasu za granicą.

Tags: Turcja, wakacje