Bałtyk

Tanie domki w miastach atrakcyjnych pod względem turystycznym

wakacje nad Bałtykiem
Autor: Jörg Schubert
Źródło: http://www.flickr.com
Nie za drogie domki w miastach atrakcyjnych pod względem turystycznym, jakie także są poprowadzone w oparciu o wysokie standardy to coś, na co aktualnie można z pewnością liczyć. Oferta pod takim względem jest bowiem z roku na rok coraz bardziej ubogacana\rozbudowana.

Tags: Bałtyk, urlop, wakacje

Wczasy zbliżają się wielkimi krokami - z tego powodu trzeba powoli myśleć o tym, gdzie pojedziemy i zacząć przygotowania

fototapeta - krajobrazy
Autor: Tom Hannigan
Źródło: http://www.flickr.com
Istnieją tacy, którzy lubią zostawiać wszystko na ostatni moment. Twierdzą, że są wówczas najbardziej produktywni, a stres działa na nich mobilizująco.

Tags: Bałtyk, produkt, wakacji, Zakwaterowanie

Wakacje to najpiękniejszy okres w roku - wszyscy planują urlop i radują się jak dzieci

Tatry
Autor: Richard Grandmorin
Źródło: http://www.flickr.com
Wakacje są po to, by odpoczywać. Wszyscy pragną wyjechać na dawno wyśnione wczasy. Polacy w dużej mierze bywają fanami letnich wypadów nad Bałtyk.

Tags: Bałtyk, oferty, raj

Lubisz aktywny relaks? Weź rower ze sobą nad Morze, a poznasz niezapomniane miejsca w naszym kraju

odzież militarna
Źródło: http://www.sxc.hu/
Mogłoby się zdawać, iż nad Wybrzeże chodzą wyłącznie osoby, jakie zamierzają leżeć na plaży oraz odpoczywać. Rozumie się samo przez się, że jest to dobry sposób na wypoczynek, niemniej jednak musisz zdawać sobie sprawę z tego, że osoby kochające ruch i aktywny tryb życia także odnajdą tam coś dla siebie.

Tags: Bałtyk, informacje, Morze Bałtyckie, raj

Doskonałe miejsce na wakacje na Pomorzu

pokoje puck
Co roku setki wczasowiczów jadą nad polskie morze. Z reguły ogromne oblężenie przeżywają wszelkie większe nadmorskie miejscowości, na plażach jest tłoczno, w hotelach pełno.

Tags: Bałtyk, odpoczynek, Pobyt, pokoje, wypoczynek

Wsłuchaj się w szum morza, poczuj dynamikę miast , zachwyć się barwami przyrody, uwolnij wyobraźnię odkrywcy

wakacje nad Bałtykiem
Autor: Jörg Schubert
Źródło: http://www.flickr.com
Ciepły piasek, parasol i leżak... Nadchodzi letnia pora. Duch urlopowego odpoczynku powoduje, że coraz chętniej dumamy gdzie jechać nad morze? Polska to kraj zdumiewający, obdarowany pięknymi i przeróżnymi krajobrazami.

Tags: Bałtyk, klimat, plaże, wybrzeże

Jeżeli jedziemy nad Morze Bałtyckie, zwróćmy własną uwagę na noclegi!

Plaża, Mielno
Autor: pawelkoszalin
Źródło: http://www.flickr.com
Odpoczynek nad Morzem Bałtyckim, przykładowo w Krynicy Morskiej albo Łebie pewnie dla bardzo wielu ludzi kojarzy się z magicznym zapachem dzieciństwa. Jednakże oczywiście choć w zasadzie bardzo lubimy polskie morze, chociażby ze względu na jego mocno burzliwą historię, to jednak nigdy nie powinniśmy nie dostrzec, że jakby nie patrzeć Bałtyk ma nieco minusów. Cóż, rzeczywistość jest taka, iż polskie morze jest w ostatnim czasie odrobinę mniej fajne, aniżeli lata temu, lecz na szczęście ciągle możemy być wielce dumni z naszego morza.

Tags: Bałtyk, Krynica Morska, kurorty, morze, Parki Narodowe, podróżnik, przyroda, Świnoujście, turysta, wczasy

Jantar - tajemnica Bursztynowego Szlaku

dzieci
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Jantar to wieś letniskowa położona w województwie pomorskim, na pograniczu Mierzei Wiślanej i Żuław Wiślanych. Nazwa wsi nie bez powodu odnosi się do jednego z najogromniejszych bałtyckich skarbów, ponieważ leży ona na trasie dawnego Szlaku Bursztynowego. Z tego również powodu, corocznie jest organizowany tu finał Mistrzostw Świata w Poławianiu Bursztynu.

Tags: Bałtyk, Bursztyn, morze, noclegi, plaże, turystyka, wakacje