Bałtyk

Tanie domki w miastach atrakcyjnych pod względem turystycznym

wakacje nad Bałtykiem
Autor: Jörg Schubert
Źródło: http://www.flickr.com
Tańsze kwatery w miastach atrakcyjnych pod względem turystycznym, jakie także są prowadzone w oparciu o wysokie standardy to coś, na co aktualnie będzie z pewnością liczyć. Propozycja handlowa pod takim kątem pozostaje albowiem z roku na rok znacznie bardziej wszechstronna.

Tags: Bałtyk, urlop, wakacje

Wczasy zbliżają się wielkimi krokami - z tego powodu trzeba powoli myśleć o tym, gdzie pojedziemy i zacząć przygotowania

fototapeta - krajobrazy
Autor: Tom Hannigan
Źródło: http://www.flickr.com
Istnieją tacy, którzy lubią zostawiać wszystko na ostatni moment. Twierdzą, że są wówczas najbardziej produktywni, a stres działa na nich mobilizująco.

Tags: Bałtyk, produkt, wakacji, Zakwaterowanie

Wakacje to najpiękniejszy okres w roku - wszyscy planują urlop i radują się jak dzieci

Tatry
Autor: Richard Grandmorin
Źródło: http://www.flickr.com
Wakacje są po to, by odpoczywać. Wszyscy pragną wyjechać na dawno wyśnione wczasy. Polacy w dużej mierze bywają fanami letnich wypadów nad Bałtyk.

Tags: Bałtyk, oferty, raj

Lubisz aktywny relaks? Weź rower ze sobą nad Morze, a poznasz niezapomniane miejsca w naszym kraju

odzież militarna
Źródło: http://www.sxc.hu/
Mogłoby się wydawać, iż nad Bałtyk chodzą tylko osoby, jakie pragną leżeć na plaży , a także odpoczywać. Nie ulega kwestii, że jest to dobry sposób na wypoczynek, natomiast musisz zdawać sobie sprawę z tego, iż osoby kochające ruch i aktywny tryb życia też odnajdą tam coś dla siebie.

Tags: Bałtyk, informacje, Morze Bałtyckie, raj

Doskonałe miejsce na wakacje na Pomorzu

pokoje puck
Co roku tysiące wczasowiczów wybierają się nad polskie morze. Z reguły wielkie oblężenie przeżywają wszelkie większe nadmorskie miejscowości, na plażach jest tłoczno, w pensjonatach pełno.

Tags: Bałtyk, odpoczynek, Pobyt, pokoje, wypoczynek

Wsłuchaj się w szum morza, poczuj dynamikę miast , zachwyć się barwami przyrody, uwolnij wyobraźnię odkrywcy

wakacje nad Bałtykiem
Autor: Jörg Schubert
Źródło: http://www.flickr.com
Ciepły piasek, parasol i leżak... Nadchodzi letnia pora. Duch urlopowego odpoczynku powoduje, że coraz chętniej dumamy gdzie jechać nad morze? Polska to kraj zdumiewający, obdarowany pięknymi i przeróżnymi krajobrazami.

Tags: Bałtyk, klimat, plaże, wybrzeże

Jeżeli jedziemy nad Morze Bałtyckie, zwróćmy własną uwagę na noclegi!

Plaża, Mielno
Autor: pawelkoszalin
Źródło: http://www.flickr.com
Odpoczynek nad Morzem Bałtyckim, przykładowo w Krynicy Morskiej albo Łebie pewnie dla bardzo wielu ludzi kojarzy się z magicznym zapachem dzieciństwa. Jednakże oczywiście choć w zasadzie bardzo lubimy polskie morze, chociażby ze względu na jego mocno burzliwą historię, to jednak nigdy nie powinniśmy nie dostrzec, że jakby nie patrzeć Bałtyk ma nieco minusów. Cóż, rzeczywistość jest taka, iż polskie morze jest w ostatnim czasie odrobinę mniej fajne, aniżeli lata temu, lecz na szczęście ciągle możemy być wielce dumni z naszego morza.

Tags: Bałtyk, Krynica Morska, kurorty, morze, Parki Narodowe, podróżnik, przyroda, Świnoujście, turysta, wczasy

Jantar - tajemnica Bursztynowego Szlaku

dzieci
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Jantar to wieś letniskowa położona w województwie pomorskim, na pograniczu Mierzei Wiślanej i Żuław Wiślanych. Nazwa wsi nie bez powodu odnosi się do jednego z najogromniejszych bałtyckich skarbów, gdyż mieści się ona na trasie dawnego Szlaku Bursztynowego. Z tego również powodu, rokrocznie odbywa się tu finał Mistrzostw Świata w Poławianiu Bursztynu.

Tags: Bałtyk, Bursztyn, morze, noclegi, plaże, turystyka, wakacje