pensjonat

Aby goście mieli pozytywne wrażenia z pobytu w pensjonacie

szlafroki
Autor: nerissa's ring
Źródło: http://www.flickr.com
Dobre położenie, nietrudny dojazd, fantastyczna kuchnia oraz zagwarantowanie gościom wielu atrakcji nie tylko w sezonie, to podstawa osiągnięcia sukcesu w branży hotelarskiej. Jeżeli cenimy sobie stały kontakt z ludźmi oraz posiadamy doświadczenie w pracy w turystyce, warto wziąć los w swoje ręce. Branża turystyczna w Polsce dynamicznie się rozwija i jeśli zadbamy o odpowiedni standard, goście ochoczo będą do nas zaglądać.

Tags: atmosfera, pensjonat, turystyka

Gdzie wybrać się na tegoroczne wakacje? Co da nam wymarzony odpoczynek jak również pozwoli naładować baterie?

uzdrowisko Kołobrzeg
Autor: Jean-Sebastien Roy
Źródło: Ogród pełen cienia
Upragniony urlop. Któż z nas o czymś takim nie myśli i nie fantazjuje pracując za biurkiem? Odpoczynek, relaks, poczucie wolności i czas dla siebie. Lato to okres sprzyjający wyjazdom i wypoczynkowi. Gdzie się wybrać w tym roku? Polskie morze czy dalekie wojaże?

Tags: pensjonat, sezon, wakacje

Dlaczego nadmorskie kurorty dokładają starań, żeby zachęcić turystów poza okresem wakacji.

morze bałtyckie
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Morze Bałtyckie większości kojarzy się z letnim wakacyjnym odpoczynkiem na pełnych piasku plażach. I faktycznie w czasie od czerwca do sierpnia na wybrzeże przybywają tysiące wczasowiczów. Są osoby, które nie wyobrażają sobie nawet żadnych innych wakacji, niż w jednym z nadmorskich kurortów, rezygnując z wypoczynku w innych krajach i wybierając właśnie to, co proponują te kurorty.

Tags: kurort, pensjonat, plaża, sezon, wypoczynek

Kołobrzeg - niezaprzeczalnie wspaniałe miejsce na relaks

rzeki
Żyjemy w bezustannym biegu. Ustawiczny pośpiech, stres, natłok obowiązków, niewiele wolnego czasu, niewłaściwa dieta, niekończące się godziny spędzone za biurkiem - to wszystko niekorzystnie wpływa na nasze samopoczucie.


Co zrobić, aby sobie ulżyć? Ile głów, tyle pomysłów.

Tags: pensjonat, rzeczy, urlop, zwiedzanie

Cudowny urlop nad bałtyckim morzem

noclegi niechorze
Autor: Tatralandia
Źródło: www.tatralandia.sk
Każdy, chociaż raz, winian wybrać się nad polskie morze latem. Dużo zieleni, zdrowe powietrze a także piaszczyste plaże, to walory, które co roku kuszą wielu podróżników. Dobrze jest dobrej kwatery poszukać w miarę wcześnie.


Jest sporo nadmorskich miejscowości.

Tags: miejsca, nocleg, pensjonat, wypad

Co to jest SPA oraz dlaczego warto jest wyjechać z kompletną familią na SPA nad morzem?

spa nad morzem
Autor: Josh Howley
Źródło: http://www.flickr.com
W obecnych czasach szczęśliwie większa część ludzi troszczy się również o zdrowie swoje jak i kompletnej swej familii. Dla przykładu troszczymy się o doskonałe żywienie i o to, aby jak największą ilość czasu przebywać na wolnym powietrzu.

Tags: kąpiel, pensjonat, uzdrowiska, wyjazdy

Obóz konny – czy warto się wybrać? Dlaczego będzie to zarówno popularna forma rekreacji?

wakacje - odzwierciedlenie
Autor: Michal Goszczynski
Źródło: http://www.flickr.com
W ostatnich latach powstaje coraz więcej ośrodków wypoczynkowych, w jakich powinniśmy korzystać z bardzo ciekawej formy aktywności fizycznej, jaką będzie jazda konna. Tego typu ośrodki wypoczynkowe cieszą się z roku na rok coraz większą popularnością, zwłaszcza pośród turystów znudzonych tradycyjnym wypoczynkiem.

Tags: dom, IT, obóz, pensjonat, port

Kompletne wyposażenie dzisiejszych hoteli dla rozmaitych grup klientów

spa
Autor: ZnaneNieznane.pl
Źródło: ZnaneNieznane.pl
Osoby zatrzymują się w hotelach z rozmaitych powodów. Czasami przyjeżdżają one na urlop nastawiony na zwiedzanie pięknych miejsc, a innym wraz pragną odpocząć w luksusowym spa. W hotelach zatrzymują się także pracownicy rozmaitych firm, którzy uczestniczą w szkoleniach lub spotkaniach integracyjnych.

Tags: pensjonat, PRacownik, stres

Pomysł na firmę - hotel

Duża kawalerka ze ścianką działową
Autor: Unique Hotels
Źródło: http://www.flickr.com
Rozmyślasz o otwarciu małego hotelu czy pensjonatu, jednak lękasz się ogromu formalności do zorganizowania? Niepotrzebnie! Ów interes nie jest obwarowany zezwoleniami a tylko regulacją o turystyce.


Poprzednie lata objawiają stały wzrost inwestycji na hotelarskim rynku.

Tags: ludzie, pensjonat, problem, zakup

Porządne hotele w dobrej cenie

nocleg w hotelu
Autor: Phillip Pessar
Źródło: http://www.flickr.com
Noclegi Bełchatów radują się świetną opinią

To doskonała opcja, bo nie będziemy przemęczeni, kiedy znowu siądziemy za kierownicę. W Bełchatowie jest dużo dobrych miejsc, w których będziemy mogli przenocować. Zależnie od tego, czego oczekujemy można zarezerwować pokój w hotelu ze SPA, ale można też wybrać nocleg o normalnym standardzie. Nie w każdym hotelu trzeba rezerwować pokój. Zresztą jak się okaże, że w jednym hotelu nie ma wolnych miejsc, to zawsze można wyruszyć do kolejnego -. Bełchatów nie jest metropolią, gdzie w poszukiwaniu pokoju trzeba byłoby błądzić kilkanaście godzin.

Tags: hotel, masaż, metropolia, noclegi, pensjonat