pensjonat

Aby goście mieli pozytywne wrażenia z pobytu w pensjonacie

szlafroki
Autor: nerissa's ring
Źródło: http://www.flickr.com
Dobre położenie, nietrudny dojazd, fantastyczna kuchnia oraz zagwarantowanie gościom wielu atrakcji nie tylko w sezonie, to podstawa osiągnięcia sukcesu w branży hotelarskiej. Jeżeli cenimy sobie stały kontakt z ludźmi oraz posiadamy doświadczenie w pracy w turystyce, warto wziąć los w swoje ręce. Branża turystyczna w Polsce dynamicznie się rozwija i jeśli zadbamy o odpowiedni standard, goście ochoczo będą do nas zaglądać.

Tags: atmosfera, pensjonat, turystyka

Gdzie wybrać się na tegoroczne wakacje? Co da nam wymarzony odpoczynek jak również pozwoli naładować baterie?

uzdrowisko Kołobrzeg
Autor: Jean-Sebastien Roy
Źródło: Ogród pełen cienia
Upragniony urlop. Kto z nas o tym nie myśli i nie fantazjuje siedząc w pracy za biurkiem? Odpoczynek, relaksowanie się, wolność oraz czas dla siebie. Lato sprzyja wyjazdom oraz regeneracji sił. Gdzie się wybrać w tym roku? Polskie morze czy egzotyczne podróże?

Tags: pensjonat, sezon, wakacje

Dlaczego nadmorskie kurorty dokładają starań, żeby zachęcić turystów poza okresem wakacji.

morze bałtyckie
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Bałtyk dużej ilości ludzi kojarzy się z wypoczynkiem w lecie na piaszczystych plażach. I rzeczywiście w okresie od czerwca do sierpnia na wybrzeże przybywają tysiące wczasowiczów. Są ludzie, którzy nawet sobie nie wyobrażają innych wakacji, niż w jednym z nadmorskich kurortów, nie wybierając wypoczynku w innych krajach i wybierając właśnie to, co te kurorty proponują.

Tags: kurort, pensjonat, plaża, sezon, wypoczynek

Kołobrzeg - niezaprzeczalnie wspaniałe miejsce na relaks

rzeki
Żyjemy w bezustannym biegu. Ustawiczny pośpiech, stres, natłok obowiązków, niewiele wolnego czasu, niewłaściwa dieta, niekończące się godziny spędzone za biurkiem - to wszystko niekorzystnie wpływa na nasze samopoczucie.


Co zrobić, aby sobie ulżyć? Ile głów, tyle pomysłów.

Tags: pensjonat, rzeczy, urlop, zwiedzanie

Cudowny urlop nad bałtyckim morzem

noclegi niechorze
Autor: Tatralandia
Źródło: www.tatralandia.sk
Każdy, choć raz, powinien wybrać się nad bałtyckie morze w lecie. Sporo zieleni, zdrowe powietrze i piaszczyste plaże, to fakty, które rokrocznie kuszą wielu podróżników. Warto znakomitej kwatery poszukać odpowiednio wcześnie.


Jest sporo nadmorskich miejscowości.

Tags: miejsca, nocleg, pensjonat, wypad

Co to jest SPA oraz dlaczego warto jest wyjechać z kompletną familią na SPA nad morzem?

spa nad morzem
Autor: Josh Howley
Źródło: http://www.flickr.com
W obecnych czasach szczęśliwie większa część ludzi troszczy się również o zdrowie swoje jak i kompletnej swej familii. Dla przykładu troszczymy się o doskonałe żywienie i o to, aby jak największą ilość czasu przebywać na wolnym powietrzu.

Tags: kąpiel, pensjonat, uzdrowiska, wyjazdy

Obóz konny – czy warto się wybrać? Dlaczego będzie to zarówno popularna forma rekreacji?

wakacje - odzwierciedlenie
Autor: Michal Goszczynski
Źródło: http://www.flickr.com
W ostatnich latach powstaje coraz więcej ośrodków wypoczynkowych, w jakich powinniśmy korzystać z bardzo ciekawej formy aktywności fizycznej, jaką będzie jazda konna. Tego typu ośrodki wypoczynkowe cieszą się z roku na rok coraz większą popularnością, zwłaszcza pośród turystów znudzonych tradycyjnym wypoczynkiem.

Tags: dom, IT, obóz, pensjonat, port

Kompletne wyposażenie dzisiejszych hoteli dla rozmaitych grup klientów

spa
Autor: ZnaneNieznane.pl
Źródło: ZnaneNieznane.pl
Osoby zatrzymują się w hotelach z rozmaitych powodów. Czasami przyjeżdżają one na urlop nastawiony na zwiedzanie pięknych miejsc, a innym wraz pragną odpocząć w luksusowym spa. W hotelach zatrzymują się także pracownicy rozmaitych firm, którzy uczestniczą w szkoleniach lub spotkaniach integracyjnych.

Tags: pensjonat, PRacownik, stres

Pomysł na firmę - hotel

Duża kawalerka ze ścianką działową
Autor: Unique Hotels
Źródło: http://www.flickr.com
Rozmyślasz o otwarciu małego hotelu czy pensjonatu, jednak lękasz się ogromu formalności do zorganizowania? Niepotrzebnie! Ów interes nie jest obwarowany zezwoleniami a tylko regulacją o turystyce.


Poprzednie lata objawiają stały wzrost inwestycji na hotelarskim rynku.

Tags: ludzie, pensjonat, problem, zakup

Porządne hotele w dobrej cenie

nocleg w hotelu
Autor: Phillip Pessar
Źródło: http://www.flickr.com
Noclegi Bełchatów radują się świetną opinią

To świetna opcja, bo nie będziemy zmęczeni, kiedy znowu siądziemy za kierownicę. W Bełchatowie jest sporo porządnych miejsc, gdzie będziemy mogli wziąć nocleg. Zależnie od tego, jakie są nasze oczekiwania można zarezerwować pokój w hotelu ze SPA, ale możemy też postawić na nocleg o podstawowym standardzie. Nie we wszystkich hotelach musimy rezerwować pokój. Zresztą jak wyjdzie na to, że w którymś hotelu nie ma wolnych miejsc, to zawsze można wyruszyć do następnego -. Bełchatów to nie metropolia, w której w poszukiwaniu pokoju musielibyśmy błądzić kilkanaście godzin.

Tags: hotel, masaż, metropolia, noclegi, pensjonat