pogoda

Jak zaplanować prawdziwy wypoczynek nad polskim morzem?

noclegi kołobrzeg blisko morza
Autor: vastateparksstaff
Źródło: http://www.flickr.com
Urlopowym wyjazdom nad nasze rodzime morze niekiedy towarzyszy dość kapryśna pogoda. W związku z tym wiele osób decyduje się na wycieczkę na przykład nad Morze Śródziemnomorskie bądź w inne dość ciepłe rejony. Jak zaplanować faktycznie udany urlop pozostając jednak w Polsce? Pewnym rozwiązaniem w tym zakresie oczywiście może być organizacja odpowiedniego noclegu.

Tags: deszcz, Kołobrzeg, pogoda, standard

Kurtki the north face okazują się być idealne na każdą okazję

Pranie
Autor: erizof
Źródło: http://www.flickr.com
Dobrze dopasowana kurtka może sprawić, że nawet najbrzydsza pogoda nie jest nam straszna, jeśli będziemy musieli wychodzić z domu.

Tags: możliwości, pogoda, Rzym, SPA, wygląd

Dokąd na zasłużony wypoczynek?

Białystok nocą
Autor: Cezary Borysiuk
Źródło: http://www.flickr.com
W ostatnim czasie dostrzec można prawdziwy boom na Tajlandię, jaka właśnie o tej porze roku przeżywa najogromniejsze oblężenie. Przed wyjazdem do hałaśliwego Bangkoku jak też na rajskie plaże sprawdźcie, jak zaplanować wczasy, aby nie przepłacić.


Podczas, kiedy ogarnięta zimnem Europa zimuje, Tajlandia kwitnie w pełnym słońcu.

Tags: okres, plaża, pogoda, SPA, urlop

Ekskursja w góry – w jaki sposób się przygotować?

hotel zakopane
Autor: Chris
Źródło: http://www.flickr.com
Najistotniejszą składową górskiego ekwipunku są dobre buty. Dobre tzn. wodoszczelne, antypoślizgowe, zabezpieczające palce.


Bardzo często górskie szlaki po deszczu zmieniają się w wartkie strumyki, natomiast mokre kamyki bywają niezmiernie śliskie.

Tags: buty, pogoda, szlaki, zoo

Grecja oraz Kreta - czemu trzeba udać się tu na wczasy?

baza
Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Lubisz podróżować? Nie umiesz usiedzieć za długo w jednym miejscu? Nierzadko decydujesz się na niezaplanowany wyjazd?


Ciągle szukasz nowych wrażeń? Masz już po dziurki w nosie zwykłej codzienności? Pragniesz odwiedzić rejon basenu Morza Śródziemnego? W takim razie oferty last minute to idelane rozwiązanie.

Tags: podróże, pogoda, rozwiązanie, rzeczy, widoki

W jaki sposób prawidłowo przygotować się do wyprawy w góry

akcesoria dla narciarza
Autor: SkiStar
Źródło: http://www.flickr.com
Buty i akcesoria potrzebne do wyprawy w góry trzeba nabywać z rozsądkiem. Najpewniej przed samymi zakupami czasem uczynić początkową selekcję choćby obuwia górskiego, jakiego będzie się szukać. Aby perfekcyjnie wybrać butów górskich najbezpieczniej zapoznać się bliżej z firmami produkującymi wyłącznie buty wysokiej jakości, które jest przeznaczone do tego, aby zdobywać w nim szczyty. Buty do chodzenia po górach warto dobierać ostrożnie, poświęcić odrobinę czasu, aby dobrze poznać ich rozmaite typy. Powierzchowna wiedza o butach do chodzenia po górach może bowiem w niektórych wypadkach okazać się niewystarczająca, jeśli konkretnej osobie niezwykle zależy na wysokiej jakości tego rodzaju obuwia.

Tags: akcesoria, budżet, buty, ceny, góry, Internet, plecak, pogoda, zakupy