restauracja

Co zjeść na Węgrzech?

Pieniny
Autor: Arek Olek
Źródło: http://www.flickr.com
 Węgry to jeden z chętniej wybieranych przez Polaków europejskich kierunków na wakacje. Praktycznie zawsze ładna pogoda, baseny z wodą termalną, przepiękne jezioro BaLaton, dużo niedrogiego i dobrej jakości wina, a także pyszne jedzenie - to wszystko tylko przemawia na korzyść Węgier.

Tags: dzieci, Lato, Polak, restauracja, wyprawy

W jakie miejsce wyjść, aby dobrze i ze smakiem spożyć obiad w czasie służbowego meetingu?

pensjonat
Autor: Philip Thériault
Źródło: http://www.flickr.com
W dzisiejszych dniach mamy niemało miejsc, gdzie moglibyśmy się posilić. Od przydrożnych restauracyjek prędkiej obsługi po eleganckie kawiarnie. W każdym z tego typu lokali prawidłowo się najemy, kiedy właśnie nie mamy czasu w domu nic przygotować.

Tags: biznes, restauracja, świat

Warto zwiedzać piękne miejscowości

usługi
Autor: Krzysztof Szustka
Źródło: Integer S.A.
Nie trzeba wyjeżdżać za granicę, aby móc zobaczyć coś pięknego. Dobrze jest w pierwszej kolejności odwiedzić zakątki w rodzimym kraju. Miejscem, które z pewnością warto odwiedzić będzie Wrocław.


Możemy oczywiście poprosić o pomoc przewodnika, jaki oprowadzi nas po tym pięknym mieście z historią.

Tags: maluch, miejsce, przewodnik, restauracja, rozrywka

Zimą, gdy w Polsce jest fatalna pogoda, trzeba polecieć na wczasy na jakąś rajską wyspę - przykładowo na Morzu Karaibskim

Budowa domu wielorodzinnego
Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Jest w naszej ojczyźnie znaczne grono osób, które nie lubią zimy. Najczęściej marudzą na śnieg oraz mróz. Robią wówczas plany ewakuacji gdzieś na rajskie wyspy - chociażby na kilkanaście dni.


Jeśli jesteśmy osobnikami ciepłolubnymi i w zimę chętnie siedzielibyśmy na kanapie z kocem i herbatą, to ucieczka do ciepłych krajów jest dedykowany specjalnie dla nas.

Tags: pojazd, port, restauracja, windsurfing

Jak wybrać dobre miejsce na konferencję? Na jakie rzeczy zwrócić uwagę?

Polacy stawiają na sport
Autor: Midland
Źródło: Midland
Przygotowanie konferencji czy większych szkoleń wymaga załatwienia szeregu czynności, jakie wymagają trochę czasu. Podstawową rzeczą, którą należy zrobić jest znalezienie dobrego miejsca na tego typu wydarzenia.

Tags: czas, lokalizacja, restauracja, sprzęt

W jaki sposób zaopatrzyć dom restauracyjny? Czytaj więcej!

obrusy
Autor: Vittore Comforto
Źródło: Vittore Comforto
Wyekwipowanie i otwarcie restauracji to gigantyczny koszt. Stąd też nader ważne będzie umiejętne dopasowanie wszystkich elementów – począwszy od wystroju, przez ekwipunek kuchni, po jedzenie.

Tags: obrusy, piekarnik, restauracja

Rzeszów jako miejsce na ciekawą weekendową wyprawę. Mniej oczywiste miejsca warte odwiedzenia

zamek w Rzeszowie
Autor: Derbeth
Źródło: http://www.flickr.com
Planujemy jak spędzić nadchodzący weekend, ale niestety nie mamy pomysłu gdzie pojechać? Może choć raz warto skorzystać z mniej znanych kierunków, zamiast klasycznie wybierać miejsca tłumnie odwiedzanie. Możemy na przykład wybrać się do Rzeszowa, który ma wiele do zaoferowania oraz zwiedzić to miejsce w trochę mniej standardowy sposób. Niekoniecznie szlakiem najbardziej oczywistych zabytków.

Tags: kawiarnia, Lisia Góra, pomniki, restauracja