turyści

Warsaw tourist guide raduje się dużym zainteresowaniem

zima
Autor: flickr.com
Gdy wybieramy się do jakiegoś obcego miasta albo państwa, to pragniemy posiadać pewność, że zobaczymy w nim wszystkie najistotniejsze zabytki. Tego samego pragną obcokrajowcy przybywający do polskiej stolicy, dlatego dobrze, że są programy, które im w takim zwiedzaniu pomagają.


Warsaw tourist guide ma wszelkie najistotniejsze wiadomości

Tags: bus, dom, kraj, rejon, turyści

Atrakcyjna Szczawnica Tych atrakcji nie możesz przegapić

aktywny wypoczynek
Autor: Olympique Club Cycliste Cessonnais
Źródło: http://www.flickr.com
Szczawnica leży na granicy Małych Pienin i Beskidu Sądeckiego w kotlinie Grajcarka. Jej atrakcyjne usytuowanie sprawia, iż panuje tu nadzwyczajny mikroklimat, duże nasłonecznienie a nieduża ilość opadów. Miejscowość ta jest otoczona przez wierzchołki górskie ochoczo odwiedzane przez podróżników: Wysoka, Rabsztyn, Trzy Korony i Sokolica.

Tags: dzieci, turyści, wypoczynek

Podróż na Dolny Śląsk- jakie miejsca i atrakcje warto zobaczyć

Droga
Autor: Nicholas A. Tonelli
Źródło: http://www.flickr.com
Gdy planujemy wycieczkę po Dolnym Śląsku, dobrze odwiedzić kilka ciekawych miejsc w tym rejonie. Ten teren naszego kraju pełen jest zabytków a także atrakcji, które trzeba zobaczyć.

Tags: podróż, turyści, Wrocław, wycieczka

Niezapomniane wakacje oferowane przez sprawdzone biura

wakacje na Kubie
Autor: Gareth Williams
Źródło: http://www.flickr.com
Wybierając się na wakacje z biura podróży, musimy upewnić się, że konkretna firma gwarantuje nam bezpieczne oraz dogodne warunki. Ostatnimi czasy często słyszymy o tym, że biura podróży upadają, zostawiając zagubionych klientów w obcym kraju. Warto więc znaleźć możliwie najlepszą firmę.

Tags: Ogłoszenia, podróż, turyści, urlop, wycieczki

Najważniejsze wiadomości o ofercie turystycznej Szklarskiej Poręby, baza noclegowa tej miejscowości.

Szklarska Poręba
Autor: Motorrad-Presse.com
Źródło: http://www.flickr.com
Planując wyjazd w rejon Dolnego Śląska warto chociaż na parę chwil przystanąć w okolicy Szklarskiej Poręby. Ta nieduża turystyczna miejscowość, leżąca niedaleko Jeleniej Góry, na stałe ma niecałe 7 tysięcy mieszkańców, ale w popularnych okresach przebywa w niej kilka razy więcej turystów.

Tags: Dolny Śląsk, hotele, obozy, stoki, turyści

O jakich aspektach opłaca się pamiętać przed wyjazdem do Tajlandii?

Tajlandia
Autor: DCWG
Źródło: Tajlandia, Bangkok
Tajlandia zalicza się do państw nie stwarzających zagrożenia dla zwiedzających, nie odnotowuje się tutaj wyjątkowe ogniska przestępczości. Warto mimo wszystko zwrócić uwagę, głównie w motelach, na to jak przechowujemy kasę, sprzęt fotograficzny i potrzebne papiery. To podstawowe środki ostrożności, jednak istnieją także uwarunkowania charakterystyczne tylko dla państwa takiego jak Tajlandia, o których trzeba pamiętać planując tam wyjazd na wakacje.

Tags: hotele, przejazd, przewóz, turyści

Atrakcje dla turystów w Górach Stołowych, baza noclegowa w miastach w tym rejonie.

widok na Szklarską Porębę
Autor: Snapshots of The Past
Źródło: http://www.flickr.com
Rejon Gór Stołowych od lat jest miejscem często odwiedzanym przez licznych turystów. Już kilka wieków temu uzdrowiska zlokalizowane na tym obszarze przyciągały kuracjuszy, a dzisiaj turystyka spełnia istotną rolę w wielu tamtejszych miejscowościach. Na odwiedzających ten region czekają liczne szlaki piesze i rowerowe, ich całkowita długość wynosi ponad 100 kilometrów i dochodzą do wszystkich najważniejszych miejsc z tamtego regionu.

Tags: apartamenty, pensjonaty, turyści

Masz w planach urlop? Czekają na ciebie apartamenty w Zakopanem

zakopane
Autor: Pawel Pacholec
Źródło: http://www.flickr.com
Słońce, relaks, leżenie w łóżku do późna i spędzanie czasu na świeżym powietrzu – któż nie myśli o tego rodzaju chwilach? Przydarzają się niestety wyłącznie w czasie weekendu albo urlopu, jakiego niestety nie mamy zbyt dużo i musimy nim rozsądnie rozporządzać, aby starczyło na wszystko, co sobie zamierzyliśmy. Jeśli i ty potrzebujesz już wakacji, wybierz Zakopane.

Tags: apartamenty, dzieci, hotel, krajobrazy, nocleg, plac zabaw, turyści

Miejsca na świecie, które z pewnością człowiek miałby chęć poznać.

madagaskar
Autor: Stephan Waeber
Źródło: http://www.flickr.com
Są miejsca na świecie, jakie bez najmniejszej wątpliwości da się uznać za takie, które przyciągają innych swoją aurą tajemniczości. To przecież te miejsca bardzo często wybierane będą przez osoby, które wyznaczają sobie za punkt nadrzędny większe poznawanie otaczającej rzeczywistości. Turyści posiadają przeświadczenie, iż jeśli znajdą terytorium na którym mogą dostrzec coś niebywałego, to w takiej sytuacji utkwi im to w pamięci.

Tags: ludzie, Madagaskar, turyści, wakacje, wybranie się, wycieczki, wyjazd

Eleganckie oraz niedrogie pensjonaty oraz apartamenty w górach

salon
Autor: firma Platinum Properties Group
Źródło: firma Platinum Properties Group S.A.
Nie ma wielu ciekawszych miejsc na wypoczynek, aniżeli Tatry - przynajmniej jeśli w grę wchodzi pobyt w naszym kraju. Jednakże piękno polskiej części Tatr nie załatwia wszystkiego.

Tags: apartamenty, miejsce, noclegi, turyści, wakacje