turyści

Dlaczego turyści uwielbiają piękne, tajemnicze Bieszczady, baza noclegowa tego regionu

polańczyk
Autor: Kamil Porembiński
Źródło: http://www.flickr.com
Jednym z najbardziej uroczych zakątków naszego kraju, a na pewno bardzo odludnym i dzikim, są Pieniny. Góry te leżą w południowo wschodnim rejonie Polski, nie są może bardzo wysokie, bo najwyższy szczyt ma niewiele więcej niż 1300 metrów, ale nie da się im odmówić niesamowitego uroku.

Tags: hotele, jeziora, Solina, turyści

Najbardziej luksusowe noclegi dla szczególnie wymagających w czarującym Szczecinie

Serce województwa zachodniopomorskiego przyciąga co roku mnóstwo gości. Noclegu mogą szukać w licznych hostelach i schroniskach albo wynajmowanych apartamentowcach.

Tags: luksus, nocleg, turyści

Gdzie należałoby spędzić urlop i wczasy w Polsce? Czy znasz atrakcyjne miejsca w naszym kraju?

wakacje
Autor: MSM Mońki
Źródło: MSM Mońki
Planując wakacje czy urlop, w wielu przypadkach myślimy o regionach zagranicznych - Paryż, Kostaryka, Włochy albo Egipt - te i dużo innych miejsc każdego roku przyciąga sporo turystów z całego świata, również z Polski. To prawda, iż zagraniczne rejony są naprawdę fenomenalne i możemy tam zobaczyć sporo rzeczy, których nie ma w Polsce, niemniej nie oznacza to, że nasz kraj nie ma nic intrygującego do zaoferowania. Wprost przeciwnie, w Polsce znajdziemy niemało ładnych, zapierających dech w piersiach oraz interesujących regionów, jakie pożądane byłoby zwiedzić.

Tags: kwatery prywatne, plaże, turyści

Słoneczne Włochy zapraszają!

molo
Autor: Gerard van der Schaaf
Źródło: http://www.flickr.com
Państwo położone w Europie Południowej, na Półwyspie Apenińskim co roku przyciąga rzesze turystów z całego świata, którzy, raz sprawdziwszy co kraj ma do zaoferowania, chętnie do niego wracają w następnych latach. Co takiego jest w krainie pizzy i spaghetti, że nikt nie odjeżdża z niej niezadowolony?

Tags: czas, miasta, turyści, wycieczkę

Gdzie tak naprawdę warto spędzić przynajmniej weekend? Mamy dobre rady dla szukających dobrych informacji

szczawnica
W sumie chcę w owym tekście skupić się przede wszystkim na naszym kraju. W końcu generalnie pragnąc wyjechać gdzieś na kilka dni, nie jedziemy za granicę. Przede wszystkim z przyczyn natury finansowej, choć oczywiście kraj, który zamieszkujemy jest piękny.

Tags: Karpacz, ludzie, miejscowości, noclegi, Szczawnica, turyści

Wakacje w Chorwacji z całą pewnością będą niezwykłe i niezapomniane

chorwacja
Autor: dijey bobo
Źródło: http://www.flickr.com
Dla wielu ludzi podróżowanie staje się sposobem na życie, nie umieją sobie oni wyobrazić roku bez wyjazdu na jakieś wczasy. Aktualnie każdy z nas ma alternatywę pojechania na zagraniczny urlop.Wiadomym jest, że Morze Bałtyckie jest piękne i można tam rozkosznie spędzić czas. Niestety częstokroć się przydarza, że pogoda płata nam figle. Nikt nie chciałby wyruszyć na wczasy tylko po to, żeby cały tydzień siedzieć w hotelowym pokoju. Dlatego już teraz warto pomyśleć, jak zaplanować przyszłoroczny wyjazd.

Tags: biuro podróży, dubrovnik, turyści, urlop, wyjazd

Co poleca się zobaczyć w czarującym Wrocławiu? Z czego słynie to miasto?

wrocław
Autor: Alberto Cabello
Źródło: http://www.flickr.com
Wrocław uznawany jest za jedno z najpiękniejszych miejsc w Polsce. Z chęcią odwiedzają je Polacy, a także osoby z innych krajów. „Wrocław zwiedzanie”, „Wrocław ciekawe miejsca” czy „interesujące miejsca we Wrocławiu” to hasła wyjątkowo często wpisywane w wyszukiwarkę internetową. Dlaczego? Ponieważ jest to jedno z najsłynniejszych miast w Polsce, w którym zobaczyć i przeżyć można bez dwóch zdań bardzo wiele.

Tags: dzieci, ogród, turyści

Ładne apartamenty w Szczecinie w dalszym ciągu są do nabycia!

apartament
Autor: WAN SA
Źródło: WAN SA
Marzysz o mieszkaniu nad Bałtykiem? Nic prostszego, obecnie stawiane są nowoczesne osiedla, w których do zbycia jest mnóstwo mieszkań. W zależności od preferencji kupujących będą one miały rozmaite metraże oraz rozlokowania pokoi.

Tags: deweloper, mieszkanie, turyści

W Gdańsku, Gdyni i Sopocie będzie co robić!

Kolagen na wakacjach
Autor: DER-MED
Źródło: DER-MED
Trójmiasto jest to unikalny kompleks 3 różnych organizmów miejskich scalonych unikalnym położeniem nad Zatoką Gdańską a także oddzielonych polodowcowymi wzgórzami morenowymi od resztki globu.

Tags: jod, turyści, turystyka

Wakacje oraz noclegi w Ustroniu Morskim oraz konferencje w górach - o czym trzeba pamiętać

kurort
Ustronie Morskie to miejscowość, do jakiej turyści przybywają nadzwyczaj tłumnie, w szczególności w czasie letnim. Miejscowość ta znajduje się między Kołobrzegiem oraz Koszalinem, z pewnością można określić, iż jest to najpiękniejsza nadmorska miejscowość w całkowitej Polsce.

Tags: rzeczy, turyści, wynajem