turyści

Dlaczego turyści uwielbiają piękne, tajemnicze Bieszczady, baza noclegowa tego regionu

polańczyk
Autor: Kamil Porembiński
Źródło: http://www.flickr.com
Jednym z najpiękniejszych zakątków naszego kraju, a na pewno bardzo dzikim i odludnym, są Pieniny. Góry te leżą w południowo wschodniej części Polski, nie zaliczają się do bardzo wysokich, bo najwyższy wierzchołek ma niewiele ponad 1300 metrów, ale nie można im odmówić niesamowitego uroku.

Tags: hotele, jeziora, Solina, turyści

Najbardziej luksusowe noclegi dla szczególnie wymagających w czarującym Szczecinie

Serce zachodniego Pomorza kusi co roku mnóstwo gości. Noclegu szukają w licznych hostelach i pensjonatach albo opłacanych apartamentach.

Tags: luksus, nocleg, turyści

Gdzie należałoby spędzić urlop i wczasy w Polsce? Czy znasz atrakcyjne miejsca w naszym kraju?

wakacje
Autor: MSM Mońki
Źródło: MSM Mońki
Planując wakacje czy urlop, częstokroć myślimy o rejonach zagranicznych - Paryż, Kostaryka, Włochy czy Egipt - te i multum innych miejsc wszelkiego roku przyciąga sporo turystów z całego świata, również z Polski. To prawda, że zagraniczne rejony są istotnie wspaniałe i możemy tam zobaczyć dużo rzeczy, których nie ma w Polsce, jednak nie oznacza to, iż nasz kraj nie ma nic ciekawego do zaoferowania. Wręcz przeciwnie, w Polsce odszukamy niemało ładnych, zapierających dech w piersiach oraz atrakcyjnych rejonów, jakie pożądane byłoby zwiedzić.

Tags: kwatery prywatne, plaże, turyści

Słoneczne Włochy zapraszają!

molo
Autor: Gerard van der Schaaf
Źródło: http://www.flickr.com
Państwo położone w Europie Południowej, na Półwyspie Apenińskim co roku przyciąga rzesze turystów z całego świata, którzy, raz sprawdziwszy co kraj ma do zaoferowania, chętnie do niego wracają w następnych latach. Co takiego jest w krainie pizzy i spaghetti, że nikt nie odjeżdża z niej niezadowolony?

Tags: czas, miasta, turyści, wycieczkę

Gdzie tak naprawdę warto spędzić przynajmniej weekend? Mamy dobre rady dla szukających dobrych informacji

szczawnica
W sumie chcę w owym tekście skupić się przede wszystkim na naszym kraju. W końcu generalnie pragnąc wyjechać gdzieś na kilka dni, nie jedziemy za granicę. Przede wszystkim z przyczyn natury finansowej, choć oczywiście kraj, który zamieszkujemy jest piękny.

Tags: Karpacz, ludzie, miejscowości, noclegi, Szczawnica, turyści

Wakacje w Chorwacji z całą pewnością będą niezwykłe i niezapomniane

chorwacja
Autor: dijey bobo
Źródło: http://www.flickr.com
Dla wielu ludzi podróżowanie jest sposobem na życie, nie mogą sobie oni wyobrazić roku bez wyjazdu na jakiekolwiek wczasy. Obecnie każdy człowiek ma możliwość pojechania na zagraniczny urlop.Oczywistym jest, iż Morze Bałtyckie jest śliczne i da się tam błogo spędzić czas. Na nieszczęście często się zdarza, że aura płata nam figle. Nikt nie chce wyjechać na wczasy tylko po to, żeby cały tydzień siedzieć w hotelowym pokoju. Dlatego już teraz powinnyśmy rozważyć to, jak zaplanować przyszłoroczny urlop.

Tags: biuro podróży, dubrovnik, turyści, urlop, wyjazd

Co poleca się zobaczyć w czarującym Wrocławiu? Z czego słynie to miasto?

wrocław
Autor: Alberto Cabello
Źródło: http://www.flickr.com
Wrocław uznawany jest za jedno z wyjątkowych miejsc w Polsce. Z chęcią odwiedzają je Polacy, a także ludzie z innych krajów. „Wrocław zwiedzanie”, „Wrocław ciekawe miejsca” czy „interesujące miejsca we Wrocławiu” to frazy wyjątkowo często wpisywane w wyszukiwarkę internetową. Dlaczego? Ponieważ jest to jedno z najsłynniejszych miejsc w w naszym kraju, w którym zobaczyć i przeżyć można bez dwóch zdań bardzo wiele.

Tags: dzieci, ogród, turyści

Ładne apartamenty w Szczecinie w dalszym ciągu są do nabycia!

apartament
Autor: WAN SA
Źródło: WAN SA
Śnisz o mieszkaniu nad Bałtykiem? Nic prostszego, obecnie stawiane są nowoczesne osiedla, w których do sprzedaży jest multum mieszkań. W zależności od preferencji kupujących będą one posiadały różnorodne metraże oraz rozlokowania pokoi.

Tags: deweloper, mieszkanie, turyści

W Gdańsku, Gdyni i Sopocie będzie co robić!

Kolagen na wakacjach
Autor: DER-MED
Źródło: DER-MED
Trójmiasto jest to unikalny kompleks 3 różnych organizmów miejskich scalonych unikalnym położeniem nad Zatoką Gdańską a także oddzielonych polodowcowymi wzgórzami morenowymi od resztki globu.

Tags: jod, turyści, turystyka

Wakacje oraz noclegi w Ustroniu Morskim oraz konferencje w górach - o czym trzeba pamiętać

kurort
Ustronie Morskie to miejscowość, do jakiej turyści przybywają nadzwyczaj tłumnie, w szczególności w czasie letnim. Miejscowość ta znajduje się między Kołobrzegiem oraz Koszalinem, z pewnością można określić, iż jest to najpiękniejsza nadmorska miejscowość w całkowitej Polsce.

Tags: rzeczy, turyści, wynajem