park

Odwiedź wielkopolski Poznań!

szkolenie
Autor: U.S. Army Corps of Engineers
Źródło: http://www.flickr.com
Ludzie jako cel swojej podróży obierają miasta, które mają wiele do zaoferowania: w których nie będą się nudzić, a czas spędzą w taki sposób, że swojego wyjazdu długo nie zapomną. Idealnym pomysłem na to jest stolica Wielkopolski – Poznań.


Poznań położony jest w środkowo-zachodniej Polsce nad Wartą.

Tags: grill, park, Poznań, sposób

Barcelona - kraj piłki nożnej, ale czy tylko?

poranek w Gdańsku
Autor: kishjar?
Źródło: http://www.flickr.com
Słysząc na temat Barcelony mamy dokładnie dwa skojarzenia: przepiękne miejsce oraz (ten przykład jest jeszcze częstszy) niesamowity, niepowtarzalny klub sportowy FC Barcelona. Faktycznie Barcelona jest miejscem gdzie powstał jeden z najbardziej rozpoznawalnych oraz najlepszych na świecie klubów sportowych i to nie dlatego, że wyróżnia się on nazwą, sloganem reklamowym, czy jakimiś przystojnymi buziami (choć musimy przyznać, że jest ich tam parę) - jego popularność powstała dzięki ciężkiej pracy całego klubu, który sukcesywnie prze do przodu, by być jak najlepszym i juz teraz posiada naprawdę imponujące wygrane na swoim koncie i to we wcale nie małej liczbie.

Tags: miasto, natury, park

Gdzie można spędzić wczasy w górach

pokój hotelowy z widokiem na góry
Autor: Scott Jordan
Źródło: http://www.flickr.com
Maj jest wspaniałym miesiącem na spędzenie czasu poza miastem w gronie rodzinnym lub z przyjaciółmi. Owy miesiąc uważany jest za najcudowniejszy w trakcie roku. Nic w tym zadziwiającego. Wszystko co żyje, rozkwita dookoła, a ptaki rozbudzają nas co rano swym przepięknym świergotaniem. LeczAle, gdzie najlepiej odprężyć się po męczącej zimie?

Tags: park, Ptaki, zajazd

Gdzie wyjechać, jeżeli pragniemy spędzić przyjemny weekend w Beskidach?

Bałtyk
Autor: Nacho
Źródło: http://www.flickr.com
Niezwykle często namyślamy się, gdzie pojechać na weekend. Pragnęlibyśmy zobaczyć jak najwięcej, jednak czasu może nam starczyć tylko na co poniektóre ładne miejsca.

Tags: miejsca, park, sklep

Nie posiadasz pomysłu na fajny koniec tygodnia dla siebie oraz swojej narzeczonej?

góry
Autor: Karen Rustad
Źródło: http://www.flickr.com
W dzisiejszych dniach mamy do dyspozycji niemało ofert na wypoczynek. I nieistotne czy to tylko koniec tygodnia, tydzień lub cały miesiąc. Wszelki zapewne odnajdzie coś, co go zainteresuje.

Tags: Domki, internecie, miejsce, park, wyjazd

Podlasie - największe atrakcje

rajgród
Autor: Nacho
Źródło: http://www.flickr.com
Dłuższe słoneczne dnie powodują, iż ochoczo organizujemy sobie wyprawy w nieznane. Gdzie tym razem pojechać?


Najodpowiedniej gdzieś gdzie będziemy mogli zafascynować się uroczymi widokami a także dać się oczarować niezwyczajnemu bogactwu przyrody.

Tags: krajobrazy, lasy, natura, park, wyprawy

Czy interesującym miastem jest Kudowa Zdroj oraz co można by obejrzeć w tamtym zakątku?

widok na Tatrt
Autor: Pawel Pacholec
Źródło: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach mamy taką ilość atrakcji turystycznych, iż w każdy urlop moglibyśmy być gdzieś indziej. Czy jesteśmy miłośnikami gór, czy kochamy królestwo Neptuna, wszyscy odnajdziemy w należącym do nas kraju jakiekolwiek dobre stanowisko na wypoczynek.

Tags: historia, obiekt, park

Jak pozytywne efekty mogłoby dać jakiegoś dnia kupienie dobrej lornetki?

Rower marki Medano
Autor: Medano
Źródło: Medano
Są takie śliczne... - pomyślał Marek obserwując siedzące na gałązce małe ptaszki. Takowe mikrusy a muszą dawać sobie radę w tak okrutnym świecie...Co prawda krajowe lasy to nie południowoamerykańska puszcza, nie ma tu żadnych chodzących po drzewach małp, lecz to nadal wyłącznie malutkie ptaszki, które muszą dawać radę sobie w bytowaniu bez komórki czy też wręcz rąk.

Tags: auta, kraj, las, lasy, park

Podlasie to świetny pomysł na wakacyjny wypad, znajdziemy tu wiele wspaniałych atrakcji i rozbudowaną bazę noclegową

pensjonaty podlasie
Autor: Jean-Sebastien Roy
Źródło: Ogród pełen cienia
Podlasie jest regionem niesłychanie malowniczym oraz tajemniczym. Kiedy zaczyna się lato ta kraina staje się celem wielu turystów, którzy uwielbiają unikatowe widoki, urokliwe zakątki i niebanalną atmosferę. Można tu porządnie odpocząć i przeżyć pamiętne chwile.

Tags: festiwale, okres, park, rezerwat, tag_1i