zwierzęta

Kiedy warto jechać w polskie góry?

Kawalerka
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Góry to głównie oszałamiające widoki, czyste powietrze, cudowna przyroda i dzikie zwierzęta.


Owe atrakcje zagwarantowane mamy właściwie w każdym sezonie. Ale kiedy najlepiej wybrać się w góry tak by w pełni korzystać z ich uroków zależy od osobistych priorytetów każdego trampa.

Tags: młodzież, natury, okres, szlak, zwierzęta

Wypróbuj najlepsze pośród mnóstwa ofert wakacje dla dzieci i młodzieży

koń
Kolonie dla dzieci to doskonały pomysł na wakacje. Dziś oferta biur turystycznych jest bardzo bogata. Obozy dla młodzieży są organizowane także przez zakłady pracy zarówno w Polsce, jak i zagranicą. Najpopularniejsze miejsca, w których organizuje się kolonie to polskie góry lub Bałtyk.

Tags: dzieci, jazda konna, kolonie, konie, młodzież, odpowiedzialność, wrażliwość, zwierzęta

Obozy konne – szansa na niesamowite wakacje

kobiety na koniu
Źródło: flickr.com
Wolny czas,w którym można podjąć wiele ciekawych i pasjonujących aktywności, zbliża się wielkimi krokami. Wraz z latem zalecany jest przyjemny, aktywny odpoczynek przynoszący niezwykłe wrażenia. Dlatego też wyśmienitym pomysłem jest rozważenie wyjazdu na obóz konny. Gdy bardzo pragnie wyjechać na wakacje, należy wziąć z jasnych powodów takie czynniki, jak pieniądze, czas podróży i rodzaj aktywności. Czym innym cechują się zwyczajne wakacje nad jeziorem, a czym innym obozy konne. W bieżącym roku urlop każdego mogą być inne niż zwykle. Zamiast interesować się wyłącznie orientalnymi krajami, dobrze chociaż raz zainteresować się rodzimą fauną i florą ,a także wieloma szansami na zaskakujące przygody, może należy pomyśleć w tym kwartale o tym, co oferują wakacje w siodle?

Tags: atrakcje, Lato, obóz konny, obozy, siodło, wakacje, wycieczki, zwierzęta