Jak ciekawie zaplanować zimowy odpoczynek poza granicami naszego państwa?

Posted on: 29 listopada 2022, by :
Aktualnie można by zaobserwować wzrost turystycznych wycieczek do państwa, o jakim będzie rozmowa w niniejszym artykule. To akurat w zimie kraj ten przeżywa wielkie oblężenie.

Gdy Stary Kontynent pokryty jest śniegiem, ten kraj rozkwita w pełnym słońcu.
Tajlandia jest położona w południowo-wschodniej Azji. W tamtym miejscu od listopada aż do lutego utrzymuje się pora ciepła i sucha, która jest niezwykle miła dla turystów. Nie jest tak gorąco jak w okresie letnim i co najbardziej istotne, nieczęsto pada deszcz. Mówiąc krótko jest to doskonała pora na przechadzki po malowniczych plażach oraz po pokrytych bujną roślinnością parkach narodowych, zwiedzanie niezwykłych świątyni buddyjskich i zapoznawanie egzotycznej kultury oraz smaków dalekiej Azji. W Tajlandii wyróżnia się 3 pory roku. Jeśli zatem marzy nam się odpoczynek z daleka od zimy, miesiące zimowe to najlepszy czas, by zaplanować wczasy oraz spędzić słoneczne wakacje (wycieczka po islandii eccotravel) w Tajlandii.
tajlandia

Autor: Kaplan International
Źródło: http://www.flickr.com

Optymalna pora na wyprawę do Tajlandii rozpoczyna się w listopadzie oraz trwa do końca lutego.https://www.kormoran-rowy.pl/ apartamenty rowyAkurat w tym czasie można cieszyć się pełnym słońcem, względnym brakiem opadów i miłą dla zwiedzania oraz wypoczynku temperaturą. Jeśli chodzi o ceny w tym kraju, to one nie idą w parze z idealnymi warunkami pogodowymi. Wręcz odwrotnie, Tajlandczycy właśnie w tym okresie podbijają stawki, gdyż czują koniunkturę, gdy to do ich państwa przyjeżdża najwięcej turystów. Jednak najdrożej zapłacimy w okresie Świąt Bożego Narodzenia i Sylwestra.

Do Tajlandii najkorzystniej byłoby wybrać się w lutym, by zagwarantować sobie niedrogie wakacje. Dobrze jest także uprzednio zarezerwować bilet i szukać promocyjnych cen biletów lotniczych. Promocje te trwają przez cały rok.