Wakacje to najpiękniejszy okres w roku – wszyscy planują urlop i radują się jak dzieci

Posted on: 1 kwietnia 2022, by :
Wakacje są po to, żeby wyluzować. Wszyscy pragną uciekać na dawno wyśnione wczasy. Rodacy w sporej mierze bywają miłośnikami letnich wczasów nad Bałtyk.

Może po prostu mamy to we krwi?
Tatry

Autor: Richard Grandmorin
Źródło: http://www.flickr.com
Rodacy dosyć często jeżdżą nad morze. Brać może się to z pewnego rodzaju sentymentu do pewnego miejsca, w którym przyjemnie się czują i chcą wracać co roku lub po prostu uwielbiają polskie piękne morze, które dziś jest spokojne, a już później potrafi być mroczne. O wakacjach nad Bałtykiem powinniśmy pomyśleć trochę wcześniej oraz zabukować fajny nocleg, chociaż czasami propozycje last minute są doprawdy świetne. Jeśli lubimy cisze i urocze wioski, na przypadną nam do gustu Rowy na Pomorzu, niedaleko od Ustki. Jest to spokojna wioseczka, która oferuje rewelacyjna bazę noclegową oraz piękne plaże. Zatem znajdziemy tam wszystko, co jest potrzebne wczasowiczom. Zatem jeśli planujemy nadmorskie wakacje Rowy będą świetnym miejscem. Z jednej strony mamy morze,a z drugiej urocze jezioro Gardno. W Rowach jesteśmy w stanie spędzić świetny czas – możemy odpoczywać na plaży lub tworzyć z dziećmi zamki z piasku. Każdego dnia mamy możliwość delektować się świeżą rybką w pobliskiej smażalni.

Będzie nam tam jak w raju, niezależnie od tego czy zabukujemy elegancki hotel (hotel z atrakcjami dla dzieci) czy domek kempingowy. W Rowach odpoczniemy i będziemy dobrze się bawić. Po powrocie do domu z pewnością z chęcią będziemy polecać to miejsce znajomym. Istnieje możliwość, że sami pojedziemy tam za jakiś czas.