Ile kosztuje smaczny obiad w Wietnamie i z jakiego powodu należałoby zwiedzić ten kraj?

Posted on: 29 listopada 2022, by :
Czy wiesz, że jest pewny piękny Azjatycki kraj, w jakim w jego płn. części są 4 (podobnie jak w naszym kraju ) pory roku, ale w południowej już wyłącznie dwie? Zaliczają się do nich (podobnie jak w Kambodży i w Tajlandii) pory sucha oraz deszczowa.

Internet

Autor: Elliott Brown
Źródło: http://www.flickr.com
Kraj, o którym mowa w niniejszym artykule to piękny oraz pełny zielonych gór Wietnam. Jego północną część dobrze jest zwiedzać od czwartego miesiąca w roku do października, ponieważ zimy potrafią w tamtym miejscu być tak samo mroźne jak w Polsce.

Nie możesz się doczekać nowych intrygujących treści na ów temat? Mamy do Ciebie dobrą informację – kliknij po więcej (https://www.mojekonferencje.pl/dobiegniew/palac-mierzecin) w podany link i ciesz się tekstem.

Jeżeli natomiast chcemy zwiedzić południową część Wietnamu, to moglibyśmy to zrobić praktycznie o dowolnej porze roku. Jeżeli nie wiesz, w jaki sposób można by się w tamto miejsce dostać, to warto dodać, że najbardziej wygodnie byłoby to zrobić drogą lotniczą z któregoś z europejskich miast. Cena takiego biletu (w obydwie strony) powinna wynosić około. dwa tysiące PLN. Oczywiście można się tam dostać z przesiadkami przez np. Kubę, wtedy (przy korzystaniu z tak zwanych niedrogich linii lotniczych) można by za wycieczkę do Wietnamu zapłacić jeszcze mniej. Jeżeli idzie o podróżowanie po terenie tego państwa, to niezwykle popularne są pociągi i autokary. Można też skorzystać z wyjątkowo tam słynnych motorowerów oraz motocykli.

autobusy

Autor: Graci Camiña
Źródło: http://www.flickr.com
wietnam

Autor: Tempur
Źródło: Tempur
Warto dodać, że będąc w Wietnamie nie musimy mieć też najmniejszych kłopotów ani z odnalezieniem dobrych miejsc motelowych ani ze znalezieniem dobrych i niedrogich barów. Warto powiedzieć, że w tym państwie targowanie się jest normalne i tym samym, jest w tzw.https://www.kormoran-rowy.pl/ hotel nad morzem z basenemdobrym tonie.

Zakwaterowanie w dwupokojowym miejscu hotelowym kosztuje około dziesięciu USD amerykańskich, z kolei za typowy obiad zapłacimy ok. 2 dolarów. Naprawdę warto odwiedzić ten ciekawy kraj chociażby dla jego przepięknych widoków.