Zimą, gdy w Polsce jest fatalna pogoda, trzeba polecieć na wczasy na jakąś rajską wyspę – przykładowo na Morzu Karaibskim

Posted on: 3 września 2023, by :
Jest w Polsce duże grono osób, które nie znoszą zimy. Z reguły narzekają na śnieg i mróz. Snują wówczas plany ewakuacji gdzieś na rajskie wyspy – chociażby na tydzień lub dwa.
Jeśli jesteśmy osobnikami ciepłolubnymi i zimą chętnie siedzielibyśmy na kanapie z kocem i herbatą, to wylot do ciepłych krajów wydaje się być dedykowany specjalnie dla nas.

Budowa domu wielorodzinnego

Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
dominikana

Autor: Kopp – Podłogi Naturalnie Doskonałe
Źródło: Kopp – Podłogi Naturalnie Doskonałe
Należy podumać nad wyjazdem na jakąś daleką oraz ciepłą wyspę. Mamy możliwość polecieć na Karaiby. Dominikana jest pięknym państwem, które zajmuje 2/3 wyspy Haiti. Czekać będzie tam na nas prawdziwy raj. Wyspa jest przepiękna – złote plaże, a morze luksusowy hotel nad morzem ciepłe i lazurowe. Zachwycą nas też magiczne zachody słońca. Dominikana wydaje się być najlepszym kierunkiem urlopowym dla zakochanych, ale także dla rodzin z dziećmi. Hotele są na najlepszym poziomie – nie będzie nam brakowało niczego. Personel zadba o to, abyśmy mogli się w pełni rozluźnić. Będziemy mieli możliwość spróbować specjałów tamtejszej kuchni, w których królują owoce morza i ryby. Sporty wodne też są tradycyjną atrakcją na wyspie. Można zapisać się na kurs nurkowania lub windsurfing. Dla aktywniejszych czeka zawsze wypożyczalnia aut. Z pojazdem będziemy mogli zwiedzić wyspę na własną rękę oraz w swoim tempie. Zobaczymy to, co chcemy.

Będziemy mogli cieszyć się niewielkimi portowymi knajpkami oraz spacerami po urokliwych kolonialnych miasteczkach, takich jak La Romana i Nagua. Poznamy niesamowite zakamarki wyspy.