Tam jest ciepło! Gdzie wybrać się na wczasy w listopadzie?

Posted on: 19 maja 2021, by :
Najwięcej ludzi projektuje wczasy w czasie szczytu sezonu turystycznego, zatem w sierpniu lub w lipcu.
Jednak jest dużo miejsc, gdzie nawet w listopadzie można wypoczywać na plaży jak też SPAcerować w krótkich spodenkach.

Co więcej, nie tylko pogoda jest interesująca, także ceny poza sezonem bądź zaraz na jego początku będą o wiele mniejsze. Takowe gorące miejsca odkryjemy nie jedynie na wyspach Santorini, w Azji czy też Afryce, ale też w Europie.

santorini

Autor: Sascha Kohlmann
Źródło: http://www.flickr.com
Troszkę mniej popularna siostra Sycylii, Sardynia jest doskonale znana miłośnikom opalania się i entuzjastom kurortów, ale w głębi wyspa kryje mnóstwo niesamowitych miejsc. Dla przykładu pozostałości zagadkowej cywilizacji, kolonię murali czy też niedostępne, niesamowite góry.więcej przeczytasz tutaj (https://eccoholiday.com/dojazd-wlasny/chorwacja/istria/)Chociaż naturalnie warto zaglądnąć też nad morze. Sardynia ma jedne z najładniejszych plaż w Europie, zaś najlepsze z nich są trudno osiągalne. Boka Kotorska – jest to jedno z najpiękniejszych miejsc na Bałkanach.

Jeżeli interesuje Cię ten temat, to odsyłam do www (naturalhotel.pl/wesela), ponieważ odnajdziesz w tamtym miejscu sporo zajmujących Cię tematów, które są tam opisane.

Boka to zatoka morza Adriatyckiego otoczona tajemniczymi, zielonymi górami. Całość przypomina fjordy norweskie, tylko jest nad ciepłym morzem jakie w tamtym miejscu jest bardzo spokojne, jak jezioro. Nad Boką Kotorską leży mnóstwo średniowiecznych miast, z których najbardziej słynne to otoczony murami Kotor.

Tam jest najwięcej podróżników, ale szczerze w pozostałych miasteczkach nie powinno być tak kiepsko i odkryjecie nad Boką niewielkie, nieznane wybrzeża. Całkiem niedaleko stamtąd też do Chorwacji a także słynnego Dubrovnika, gdzie też warto zaglądnąć przy tej okazji. Naprawdę Europa jest piękna!