Tam jest ciepło! Gdzie wybrać się na wczasy w listopadzie?

Posted on: 5 lipca 2019, by :
Najwięcej ludzi projektuje wczasy w czasie szczytu sezonu turystycznego, zatem w sierpniu lub w lipcu.
Jednak jest dużo miejsc, gdzie nawet w listopadzie można wypoczywać na plaży jak też SPAcerować w krótkich spodenkach.

Co więcej, nie tylko pogoda jest interesująca, także ceny poza sezonem bądź zaraz na jego początku będą o wiele mniejsze. Takowe gorące miejsca odkryjemy nie jedynie na wyspach Santorini, w Azji czy też Afryce, ale też w Europie.

santorini

Autor: Sascha Kohlmann
Źródło: http://www.flickr.com
Troszkę mniej popularna siostra Sycylii, Sardynia jest doskonale znana miłośnikom opalania się i entuzjastom kurortów, ale w głębi wyspa kryje mnóstwo niesamowitych miejsc. Dla przykładu pozostałości zagadkowej cywilizacji, kolonię murali czy też niedostępne, niesamowite góry.

Skoro objaśniana problematyka Cię interesuje i chcesz ją zbadać lepiej, więcej przeczytasz tutaj – to nieco odmienny punkt widzenia na tę tematykę.

Chociaż naturalnie warto zaglądnąć też nad morze. Sardynia ma jedne z najładniejszych plaż w Europie, zaś najlepsze z nich są trudno osiągalne. Boka Kotorska – jest to jedno z najpiękniejszych miejsc na Bałkanach. Boka to zatoka morza Adriatyckiego otoczona tajemniczymi, zielonymi górami. Całość przypomina fjordy norweskie, tylko jest nad ciepłym morzem jakie w tamtym miejscu jest bardzo spokojne, jak jezioro. Nad Boką Kotorską leży mnóstwo średniowiecznych miast, z których najbardziej słynne to otoczony murami Kotor.

Tam jest najwięcej podróżników, ale szczerze w pozostałych miasteczkach nie powinno być tak kiepsko i odkryjecie nad Boką niewielkie, nieznane wybrzeża.

Jeżeli masz zamiar być na bieżąco w tym wątku, to przyda Ci się solidna treść (https://www.saladlaciebie.com/sale-weselne/warszawa.html). Wyszukasz ją pod podkreślonym poniżej linkiem. A jeśli będziesz miał komentarze, chętnie na nie zareagujemy!

Całkiem niedaleko stamtąd też do Chorwacji a także słynnego Dubrovnika, gdzie też warto zaglądnąć przy tej okazji. Naprawdę Europa jest piękna!