Kiedy najlepiej pojechać w Bieszczady?

Posted on: 19 lutego 2020, by :
Pytanie o to kiedy najlepiej podróżować w Bieszczady jest kolejnym z serii tych, na jakie odpowiedź wydaje się oczywista.
Większa część wagabundów powie pewnie zgodnie, że to lato jest idealnym momentem na odwiedziny w tych przepięknych stronach.

rzeki

Autor: Ana Paula Hirama
Źródło: http://www.flickr.com
Z drugiej jednakże strony po sekundzie zastanowienia każdy kto był w tych stronach poza sezonem letnim zdaje sobie sprawę, że kontrakcja może nie być tak bezproblemowa, szczególnie w przypadku osób, które mogą sobie pozwolić jedynie na jedną ekskursję w góry w przeciągu roku. Co sprawia, że co roku Ustrzyki Dolne zdobywają coraz to większą rzeszę zwolenników i co roku ściąga tutaj coraz więcej obieżyświatów? Powodów jest dużo i to niezależnie od tego czy grzeje słońce czy pada deszcz. Na pewno przynależą do nich przecudowne górskie trasy z bezkresnymi połoninami, jakich nie odnajdziemy w innych górach w naszej ojczyźnie. W tych pięknych górach nie będzie się nudzić rodzina z maluchem, czy wręcz oseskiem, letnicy przybywający tu z pieskiem, cykliści czy zwolennicy zimowych sportów.
widok na Giewont

Autor: O.Horbacz
Źródło: http://www.flickr.com
Naszym sądem najlepiej jest pojechać w Bieszczady zawsze wtedy gdy jest tam jak najmniej ludzi.

Czyżby posty zaprezentowane na tej witrynie peru wyprawa w pełni Cię uradowały? Mamy nadzieję, że tak. Jednakże, jeśli chcesz więcej, to kliknij tutaj.

Taki czas to późna jesień, zima poza okresem świąt a także wczesna wiosna. Czekamy na nie z tęsknotą, choćbyśmy mogli wyjechać wówczas jedynie na weekend, czy też dosłownie kilka dni.

To właśnie w tychże okresach poza sezonem odkrywamy to co w Bieszczadach jest najcenniejsze – zupełną pustkę, przemożne wrażenie ogarnięcia przez naturę i najmocniejszego przestawania z nią. To właśnie owe uczucia sprawiają, że Bieszczadom oddajemy każdą wolną chwilę oraz niejedną myśl każdego dnia.