Czym dokładnie bywa softshell? Z jakiego powodu bywa stosowany w kurtkach? W jakim miejscu istnieje możliwość takiego typu kurteczki zakupić oraz jak dużo mają możliwość nas kosztować? Dla kogo tak właściwie tego konkretnego typu kurteczka jest przeznaczona? To wszyściutko oraz jeszcze bardziej dużo nie posiadając najmniejszego problemu odnajdziesz w środku naszego nowiutkiego - świeżo napisanego - felietoniku!


Rodzina w ogrodzie
Autor: Richard Leeming
Źródło: http://www.flickr.com


Nasz dzisiejszy temacik rozpoczniemy od ostatniego wewnątrz wstępie pytania, czyli mniej więcej: Dla kogo kurtki rodzaju softshell są przeznaczone? - no cóż, odpowiedź na to konkretne pytanie jest banalnie prosta, czyi odkładnie: Dla Każdziutkiego. Nie ważne, czy jesteś kobietą, chłopakiem czy dzieckiem - kurtki softshell mogą się nadawać dla każdego. I tutaj przechodzimy do pierwszego pytania we wstępie, czyli: Czym dokładnie jest softshell? - a jest to grupka niewiarygodnie nowoczesnych materiałów, które stosujemy do szycia odzieży sportowej, outdoorowej, turystycznej, a także wspinaczkowej - czyli, tam gdzie jest potrzebny silny materiał do zarzucenia na ramiona. Z czego jednakże owe kurteczki się składają? Już odpowiadamy! W obecnych czasach, kurteczki rodzaju softshell są wytwarzane z: zewnętrznego materiału poliester, membrany, a także wewnętrznego, króciutko strzyżonego polaru (dla przykładu tak zwanego "fleecu", czy dzianiny). Warto tu wspomnieć, że pod tego rodzaju materiałem, należy nosić Wyłącznie bieliznę termoaktywną, koszulkę termiczną lub zwykły, najzwyklejszy T-shirt, albowiem niczego więcej tu nie trzeba.
Trzeba jednakże pamiętać, iż samodzielne noszenie kurteczki z tego rodzaju materiału jest nie na miejscu i nie powinno się tak w żadnym przypadku czynić, szczególnie w czasie trwania okresu zimowym!

Tags: koszt, port, temat, wypad