Gdzie na urlop?

Posted on: 19 maja 2021, by :
Wakacje na półmetku. Jedni z nas właśnie wrócili z wakacyjnych wyjazdów, inni upragniony urlop mają wciąż przed sobą. Tylko w który zakątek świata wyruszyć? Wybrać Bałtyk, greckie wyspy czy cały czas niedocenioną Albanię Zwykle zastanawiając się nad miejscem urlopu kierujemy się ceną.

Pierwsza myśl: najtaniej będzie w kraju. Jednak gdy pogoda nas nie rozpieszcza (co niestety zdarza się bardzo często nad Bałtykiem)

Kobieta na wielbłądzie

Autor: kroszk@
Źródło: http://www.flickr.com

kursujemy między smażalnią ryb, straganami a kawiarnią. Wtedy koszty się mnożą. A jeżeli dodatkowo przyjechaliśmy na urlop z dziećmi? Wtedy dociera do nas, że cena jest ważna, ale równie ważny jest komfort wypoczynku.

Może więc wybrać zagraniczny wyjazd? Szczególnie, że bilety lotnicze dostępne są w bardzo atrakcyjnych cenach. Wystarczy przejrzeć oferty biletów w internecie. Nowa kultura, nowe menu, gwarancja pogody oraz czas podróży – to zalety zagranicznych wyjazdów. Już wiele lat temu Polacy pokochali Grecję i Egipt (www.coraltravel.pl/wczasy/wyniki-wyszukiwania/panstwo:Egipt:1).

Argumentów dla których należy odwiedzić słoneczną Helladę jest długa lista. Najważniejsze to rajskie plaże i turkusowy kolor morza, architektura i gwarantowana pogoda od wiosny do późnej

Morskie wybrzeże

Autor: Andrew Reid Wildman, Artist, Writer, Photographer
Źródło: http://www.flickr.com

jesieni. Greckie lokale również zachęcają nas pysznym jedzeniem, robionym przez gospodarzy winem i niepowtarzalnym klimatem nocnego biesiadowania.

A muzyka? Jeszcze długi czas po powrocie będzie rozbrzmiewać w naszych uszach i sercach. Grecja to wspaniałe miejsce na urlop zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i dla osób starszych. Radośnie wita każdego i nie ma tu szansy na nudę! Dlatego nie zwlekajmy i już dziś zacznijmy od poszukiwania ofert last minut Grecja.

Egipt natomiast to jedna z liczących najwięcej lat cywilizacji na świecie. Odnajdziemy tam wiele imponujących zabytków oraz budowli. Egipt to Egipt (https://www.eccoholiday.com/kraj/egipt/)ież wymarzone miejsce dla amatorów sportów wodnych. W Egipcie na odwiedzających czeka bardzo rozbudowana baza hotelowa od małych hoteli przeznaczonych dla chcących tylko zwiedzać, po wyszukane ośrodki hotelowe dla bardziej wymagających i chcących wypoczywać, liczących na dobrą obsługę i przestronne apartamenty. Odpowiedź na pytanie: -”Czy warto wybrać Grecję i Egipt?” jest prosta i czytelna: – W A R T O !