Wszyscy wielbiciele sportów, które odbywają się na zewnątrz, są zwolennicy firmy The North Face

Jeśli jeździmy na rowerze albo uprawiamy jogging niezależnie od pory roku, to na pewno wiemy, że to czego potrzebujemy najbardziej to stosowne ciuchy. Kurtka w tym przypadku jest najważniejsza, ponieważ musi chronić przed warunkami atmosferycznymi.

telewizor

Autor: Naturhouse
Źródło: Naturhouse
korytarz hotelowy

Autor: Jeff Shewan
Źródło: http://www.flickr.com
Dla ludzi, którzy pasjonują się sportem na otwartej przestrzeni, ważne jest to, aby kurtka chroniła przed wiatrem i deszczem. Równolegle powinna być na tyle wygodna, że uprawiając w niej sport, nie spocimy się nazbyt. Ważne więc, żeby była to kurtka oddychająca, ale przy tym nieprzemakalna. I takie dokładnie są kurtki The North Face. Są pokryte najlepszej jakości membraną. Posiadają wysoką stójkę, by nie było nam zimno w szyję. W większości modeli mają też wyciągany kaptur. Są idealnie skrojone i dopasowane zarówno do sylwetki męskiej, jak i damskiej. Interesujące wydają się być również odcienie. Możemy zamówić oczywiście tradycyjną, czarną kurtkę, ale firma proponuje tyle fasonów z rewelacyjnymi kolorami, że aż szkoda się nie skusić na coś o wyrazistych barwach. Wiele fasonów posiada też podpinkę, którą możemy nosić razem z kurtką, dzięki czemu będzie nam ciepło na przykład podczas wyjazdu w Sudety. Mamy możliwość ją też zakładać oddzielnie – tak jak polar.

Kurtki The North Face posiadają również otwory wentylacyjne pod pachami na zamek, co pozwoli na świetną cyrkulację powietrza. Wszystkie modele mają także duże kieszenie, aby pomieścić w nich bez problemu portfel czy klucze.