Wszyscy wielbiciele sportów, które odbywają się na zewnątrz, są zwolennicy firmy The North Face

Posted on: 13 maja 2022, by :
Jeśli jeździmy na rowerze albo uprawiamy jogging niezależnie od pory roku, to na pewno wiemy, że to czego potrzebujemy najbardziej to stosowne ciuchy. Kurtka w tym przypadku jest najważniejsza, ponieważ musi chronić przed warunkami atmosferycznymi.

telewizor

Autor: Naturhouse
Źródło: Naturhouse
korytarz hotelowy

Autor: Jeff Shewan
Źródło: http://www.flickr.com
Dla ludzi, którzy pasjonują się sportem na otwartej przestrzeni, ważne jest to, aby kurtka chroniła przed wiatrem i deszczem. Równolegle powinna być na tyle wygodna, że uprawiając w niej sport, nie spocimy się nazbyt. Ważne więc, żeby była to kurtka oddychająca, ale przy tym nieprzemakalna. I takie dokładnie są kurtki The North Face. Są pokryte najlepszej jakości membraną. Posiadają wysoką stójkę, by nie było nam zimno w szyję.

Absorbujący wpis? Jeżeli tak sądzisz, kliknij bez wahania tu, gdyż te teksty bez wątpienia też uznasz za warte zerknięcia.

W większości modeli mają też wyciągany kaptur. Są idealnie skrojone i dopasowane zarówno do sylwetki męskiej, jak i damskiej. Interesujące wydają się być również odcienie. Możemy zamówić oczywiście tradycyjną, czarną kurtkę, ale firma proponuje tyle fasonów z rewelacyjnymi kolorami, że aż szkoda się nie skusić na coś o wyrazistych barwach.towarzyszące informacje (tutaj więcej)Wiele fasonów posiada też podpinkę, którą możemy nosić razem z kurtką, dzięki czemu będzie nam ciepło na przykład podczas wyjazdu w Sudety. Mamy możliwość ją też zakładać oddzielnie – tak jak polar.

Kurtki The North Face posiadają również otwory wentylacyjne pod pachami na zamek, co pozwoli na świetną cyrkulację powietrza. Wszystkie modele mają także duże kieszenie, aby pomieścić w nich bez problemu portfel czy klucze.