Mielno jako świetna miejscowość wypoczynkowa

Posted on: 10 października 2018, by :
By dobrze odprężać się w czasie urlopów, już teraz należy zadbać o to, aby zapewnić sobie odpowiednie miejsce.
Mielno to idealna miejscowość nadbałtycka, leżąca w województwie zachodniopomorskim, na centralnym wybrzeżu, 12 km od Koszalina, nad Jeziorem Jamno.

Pobyt

Autor: blmurch
Idealne piaszczyste plaże Mielna co roku ciągną tysiące wczasowiczów wyczekujących morza i słońca. Nadbałtycka promenada w Mielnie to nie jedynie miejsce przechadzek i spotkań turystów, ale także wspaniały punkt gwarantujący niezapomniane nadmorskie krajobrazy. Wspaniałą alternatywą dla turystów pragnących niekłopotliwych warunków jest propozycja Mielno domki. Takie miejsce jest w szczególności istotne dla ludzi przyjeżdżających na urlop z dziećmi. Komfortowe domki położone blisko piaszczystej, obszernej plaży okażą się doskonałą alternatywą dla pojedynczych pokoi w hotelu.
Niewątpliwie największą atrakcją Mielna jest czysta, strzeżona plaża, dookoła której umieściły się kawiarenki, smażalnie ryb, kramiki. Istnieje tutaj także przystań. Wzdłuż plaży ciągnie się, jak w przypadku wielu naszych miejscowości nadmorskich, ciekawa promenada spacerowa, w lecie gwarna i kolorowa, na której uwagę zwraca pomnik morsa.
apartamenowiec

Autor: MelisaTG
Źródło: http://www.flickr.com
Oceanarium w Mielnie to mały budynek, w jakim zgromadzonych jest dużo ryb, podwodnych roślin i zwierząt. Istotną atrakcją oceanarium są rekiny, i piranie. Obiekt jest czynny w sezonie letnim.

Sąsiedztwa Mielna są także wabikiem dla tropicieli wojskowych łamigłówek, bowiem w okolicznych lasach znajdują się liczne bunkry, podziemne obiekty militarne i schrony. Przez Mielno wiedzie dużo ścieżek rowerowych.