Mielno jako świetna miejscowość wypoczynkowa

Posted on: 29 listopada 2021, by :
By dobrze odprężać się w czasie urlopów, już teraz należy zadbać o to, aby zapewnić sobie odpowiednie miejsce.
Mielno to idealna miejscowość nadbałtycka, leżąca w województwie zachodniopomorskim, na centralnym wybrzeżu, 12 km od Koszalina, nad Jeziorem Jamno.

Pobyt

Autor: blmurch
Idealne piaszczyste plaże Mielna co roku ciągną tysiące wczasowiczów wyczekujących morza i słońca. Nadbałtycka promenada w Mielnie to nie jedynie miejsce przechadzek i spotkań turystów, ale także wspaniały punkt gwarantujący niezapomniane nadmorskie krajobrazy. Wspaniałą alternatywą dla turystów pragnących niekłopotliwych warunków jest propozycja Mielno domki. Takie miejsce jest w szczególności istotne dla ludzi przyjeżdżających na urlop (zobacz ofertę na coral last minute) z dziećmi. Komfortowe domki położone blisko piaszczystej, obszernej plaży okażą się doskonałą alternatywą dla pojedynczych pokoi w hotelu.
Niewątpliwie największą atrakcją Mielna jest czysta, strzeżona plaża, dookoła której umieściły się kawiarenki, smażalnie ryb, kramiki. Istnieje tutaj także przystań.

Kliknij ten link taxi warszawa. Tam znajdziesz interesujące fakty na to zagadnienie, omówione w tekście.

Wzdłuż plaży ciągnie się, jak w przypadku wielu naszych miejscowości nadmorskich, ciekawa promenada spacerowa, w lecie gwarna i kolorowa, na której uwagę zwraca pomnik morsa.

apartamenowiec

Autor: MelisaTG
Źródło: http://www.flickr.com
Oceanarium w Mielnie to mały budynek, w jakim zgromadzonych jest dużo ryb, podwodnych roślin i zwierząt. Istotną atrakcją oceanarium są rekiny, i piranie. Obiekt jest czynny w sezonie letnim.

Sąsiedztwa Mielna są także wabikiem dla tropicieli wojskowych łamigłówek, bowiem w okolicznych lasach znajdują się liczne bunkry, podziemne obiekty militarne i schrony. Przez Mielno wiedzie dużo ścieżek rowerowych.