Stadnina koni w Limanowej – czyli, kilka słówek na temat tamtejszej szkółki jeździeckiej

Posted on: 10 października 2018, by :
Limanowa to usytuowana wewnątrz województwie małopolskim maluteńka – bo mająca zaledwie 7,197 m2 – mieścina, wewnątrz której to odnajdziemy kilka atrakcji turystycznych, lecz to dzięki widokom to konkretne lokalizacja silniej zasługuje na nasze osobiste zainteresowanie.

W owym miasteczku odnajdziemy także stadninę koni, która ma w posiadaniu własny klub jeździecki, a o którym za chwilkę po opowiadamy…
podróż

Autor: Chelsea Gabriel
Źródło: http://www.flickr.com

Przede wszystkim trzeba po zaznaczać, że samiutka stadnina koni Limanowa, nie posiada własnej stronki internetowej – wszelakie potrzebne naszym osobom informacje na jej temat odnajdziemy jednak „buszując” po sieci internetowej, czy zerkając bezpośrednio na stronkę tego konkretnego miasteczka, gdzie znajdziemy informację o 3 miejscach, w których znajdziemy konie. Jednak żadne spośród tych miejsc, nie ma w posiadaniu napomkniętej stronki i jedynie jedna spośród nich bywa nadmieniona w Mapkach Google – dlatego właśnie to na niej się dzisiaj skupimy. Stadnina Koni – czyli, znany w tamtym rejonie Klub Jeździecki „Parada”, to miejsce przeznaczone równocześnie dla osób pełnoletnich, jak również dla dzieci. Wspomniane miejsce odnajdziemy na uliczce Leśnej, gdzie ów klub działa już od 1993 roku, a więc nie trzeba się lękać co do ich autentyczności szczególnie, iż istnieje możliwość łatwo po sprawdzać, jak sprawnie działa to konkretne miejsce, dzięki podanemu przez nią w sieci numerowi typu KRS.

Powiat Limanowski – w którym znajduje się Limanów – jak warto jeszcze zauważyć, ma w posiadaniu w swoim składzie parę miast, które również posiadają własne stadniny. Dlatego jeśli planujesz odwiedzić ten konkretny powiat, nie możesz ich pominąć!