Limanowa to usytuowana wewnątrz województwie małopolskim maluteńka - bo mająca zaledwie 7,197 m2 - mieścina, wewnątrz której to odnajdziemy kilka atrakcji turystycznych, lecz to dzięki widokom to konkretne lokalizacja silniej zasługuje na nasze osobiste zainteresowanie.


W owym miasteczku odnajdziemy także stadninę koni, która ma w posiadaniu własny klub jeździecki, a o którym za chwilkę po opowiadamy...


podróż
Autor: Chelsea Gabriel
Źródło: http://www.flickr.com
Przede wszystkim trzeba po zaznaczać, że samiutka stadnina koni Limanowa, nie posiada własnej stronki internetowej - wszelakie potrzebne naszym osobom informacje na jej temat odnajdziemy jednak "buszując" po sieci internetowej, czy zerkając bezpośrednio na stronkę tego konkretnego miasteczka, gdzie znajdziemy informację o 3 miejscach, w których znajdziemy konie. Jednak żadne spośród tych miejsc, nie ma w posiadaniu napomkniętej stronki i jedynie jedna spośród nich bywa nadmieniona w Mapkach Google - dlatego właśnie to na niej się dzisiaj skupimy. Stadnina Koni - czyli, znany w tamtym rejonie Klub Jeździecki „Parada", to miejsce przeznaczone równocześnie dla osób pełnoletnich, jak również dla dzieci. Wspomniane miejsce odnajdziemy na uliczce Leśnej, gdzie ów klub działa już od 1993 roku, a więc nie trzeba się lękać co do ich autentyczności szczególnie, iż istnieje możliwość łatwo po sprawdzać, jak sprawnie działa to konkretne miejsce, dzięki podanemu przez nią w sieci numerowi typu KRS.


Powiat Limanowski - w którym znajduje się Limanów - jak warto jeszcze zauważyć, ma w posiadaniu w swoim składzie parę miast, które również posiadają własne stadniny. Dlatego jeśli planujesz odwiedzić ten konkretny powiat, nie możesz ich pominąć!

Tags: miejsca, miejsce, rejon, temat