W jakim miejscu mogliby mieszkać robotnicy budowlani i co będzie ekonomiczne dla właściciela firmy budowlanej?

Posted on: 4 października 2020, by :
Osoba prowadząca firmę budowlaną, powinna liczyć się z potrzebą wynajmowania lokali dla swoich pracowników w wielu miastach w Polsce. Aby robotnikom wygodnie mieszkało się w wynajmowanym lokalu, powinien on gwarantować im istotne udogodnienia.
Najbardziej ważnym czynnikiem dla wielu firm jest cena takiego noclegu.

Przed wyborem kwatery, trzeba przeanalizować oferty poszczególnych kwater prywatnych oraz hoteli. W dużych miastach cena najęcia pokoju w motelu waha się w granicach 40 PLN za 24 godziny. Można także wybrać kompleksowo wyposażone lokum. Ceny wtedy zaczynają się już od 20 złotych. Jeśli chciałbyś znaleźć dla swych pracowników jakiś nocleg Krosno jest miastem, gdzie nie jest on zbyt drogi. Wynajęcie całego mieszkania jest niezwykle ekonomiczne dla właściciela firmy budowlanej, ponieważ całkowita cena rozkłada się na całą załogę, a i pracownicy będą czuć się w większym stopniu swobodnie niż w typowym hotelu pracowniczym.
zwiedzanie

Autor: Grzegorz
Źródło: http://www.flickr.com
fajerwerki

Autor: Dennis van Zuijlekom
Źródło: http://www.flickr.com
Przed definitywnym wyborem kwatery dla ekipy remontowej, należy uprzednio sprawdzić jakie wyposażenie oczekuje na pracowników. Gdy wynajmuje się pojedyncze pokoje, dużym atutem jest oddzielna łazienka. W mieszkaniu wynajmowanym dla robotników ważna jest kompletnie wyposażona kuchnia z kuchenką mikrofalową, naczyniami i kuchnią gazową. Ważne jest również to, żeby łóżka były z czystą pościelą oraz komfortowe, żeby robotnicy mogli się wygodnie wyspać. Muszą po ciężkim dniu się rozluźnić, zatem telewizor i Internet to również niezbędne wyposażenie mieszkania.

Posiadacz firmy budowlanej rzadko kiedy zwraca uwagę na lokalizację mieszkania. Pracownicy zazwyczaj i tak dojeżdżają na plac budowy autami, więc można by pokusić się o bardziej ekonomiczny nocleg – coraltravel.pl/Grecja/Rodos/hotel/LA-BRANDA-BLUE-BAY-RESORT/4240/40-4803-24FF.html – na obrzeżach miasta.