Dlaczego warto odwiedzić Islandie by zwiedzać piękne widoki i dostać się na wyjątkowy festiwal muzyczny?

Posted on: 1 kwietnia 2022, by :
Pragniesz wyjechać do ładnego państwa, który Cię zachwyci? Marzysz o niebanalnej wyprawie w niecodziennej scenerii? Postaw na Islandię!
Niesamowita Islandia urzeka swoich gości.

Wycieczki Islandia to niezwykła wyprawa śladami postaci mitycznych sag. Islandia coraz częściej pozostaje głównym celem wypraw wczasowiczów i to tych pochodzących z całego świata. Dla wielu kraj ten kojarzy się głównie z magiczną krainą trwałego śniegu i lodu.

Jeśli zaintrygowały Cię elementy owego artykułu, to do zobaczenia (http://hotelaltus.pl/konferencje/sale-konferencyjne) jest też nowa strona, gdzie znajdziesz wiele informacji na ten temat.

I owszem, bo właśnie tak się składa, że blisko 11% lądu pokrywają lodowce, jednak Islandia ma w zanadrzu także o wiele więcej do polecenia swoim turystom niż tylko fantastyczne malownicze obszary do uprawiania sportów zimowych. Wycieczka na Islandie to zatem dużo więcej – bo wreszcie nie tylko sposobność poznania nieznanego dotąd lądu (biuro oferujące wycieczki na Islandię), ale również niebywała sposobność do spędzenia przyjemnych wczasów oraz wypoczynku nad gorącymi źródłami oraz gejzerami. Wycieczka na Islandie? Dlaczego by nie! Biura podróży oferują swoim odbiorcom nadzwyczajne wycieczki dookoła Islandii. Wycieczki Islandia to wyprawa dla tych, którzy uporczywie poszukują niezbadanego lądu, ładnych bajecznych krajobrazów oraz niesamowitych doświadczeń. Wczasowicze mogą korzystać tu z ciekawych licznych ofert wypraw poza koło podbiegunowe, a także wycieczek samochodowych po niezwykłych niezbadanych terenach, a co więcej rejsach z obserwacjami wielorybów!

wakacje - fotos

Autor: Artur Nowacki
Źródło: http://www.flickr.com
Ten kraj proponuje także wyjazd na Airwaves Festival Islandia! A więc zapakuj się na ten jeden z najlepszych, a także najbardziej interesujących i najbardziej oczekiwanych festiwali na globie! Spędź aż tydzień ciesząc się tym niepowtarzalnym i magicznym świętem muzycznym wraz z niemal 9 tysiącami fanów z całego globu. Zobacz przepiękny Reykjavik w jego bardzo dobrym wydaniu, zwiedzaj, upoluj spektakl zorzy polarnej, a także zrelaksuj się w gorących źródłach – Airvawes Festival Island 2016.
Pamiętaj jednak, że co roku bilety na Airwaves Festival Islandia wyprzedają się już około dwa miesiące przed początkiem festiwalu! A więc czas do dzieła! Niejeden wylot gwarantuje zamieszkanie w tym najbardziej urokliwym miejscu, czyli w stolicy Islandii, gdzie z zupełną pewnością zapoznasz niezwykłych i przyjemnych ludzi, a także doznasz fantastycznej muzyki na żywo.

Islandia zachęca Państwa do zapoznania się z propozycją wyprawy. Sami przekonajcie się zresztą, że Islandia to wyprawy po niesamowitych stepach zupełnie jak z nordyckich sag.