Jakie obuwie wybrać na wycieczkę w góry, aby zapewnić swym stopom komfort?

Posted on: 21 lipca 2023, by :
Można by zaobserwować, że z największą chęcią noszonym dziś obuwiem jest obuwie sportowe. Wygodne buty nie powinny już sięgać za kostkę. Dzisiaj komfortowe mogą być również półbuty, które można dobrać na jakąkolwiek pogodę.

buty boreal

Autor: Vince_Vega
Źródło: http://www.flickr.com
Wybierając się na wycieczkę w góry, warto wybrać wygodne buty.

Odpowiednie buty to mogą być buty Boreal jest spółką, która oferuje najlepsze buty do wycieczek w góry. Można by wybrać lekkie obuwie trekkingowe, trzeba jednak pamiętać, że nie są one butami uniwersalnymi. Przed zakupem jakichkolwiek butów trzeba zastanowić się gdzie będą one używane. Firma Boreal wyprodukowała buty, w jakich nawet wspinanie się na góry przez cały dzień okaże się komfortowa. W dobrych butach stopa nie męczy się, dlatego też będą one idealne i do wspinaczki się na ściance i do długich wycieczek w terenie. Dzięki systemowi sznurowania, który zaczyna się już przy palcach, buty są doskonale dopasowane do stopy. Doskonałe dostosowanie butów powoduje, ze ruchy na ściance wspinaczkowej są bardziej precyzyjne oraz nie zawadzają nawet najmniejsze krawędzie. Podeszwa tych konkretnych butów stworzona jest ze szczególnej gumy, która niezależnie od temperatury, zachowuje idealne parametry. Cholewka takich butów wykonana jest ze skóry. Aby odczuwać jeszcze bardziej widoczny luksus, cholewka została połączona z wyściółką.
Sport ekstremalny

Autor: Global Panorama
Źródło: http://www.flickr.com
Spółka wyprodukowała jeszcze jeden wzór butów, jaki zaspokoi panie lubiące górskie wycieczki. Te buty pozwolą wygodnie chodzić po mieście i komfortowo podróżować. Cholewka buta jest wykonana metodą bezszwową i stworzona jest z wytrzymałego i oddychającego nylonu. Dzięki wykończeniom siatką, stopa ma lepsze wentylowanie.

Docenią to kobiety podczas spacerów w dni cieplejsze.

Zaprezentowane przez nas wątki zaintrygowały Cię tak bardzo, że czujesz chęć na kolejne. Nakłaniamy zatem do nowej strony – po prostu naciśnij hiperłącze (https://www.hotelaltus.pl/hotel/pokoje).

Buty te posiadają również idealną podeszwę, dzięki jakiej będziesz mogła dużo chodzić oraz poradzisz sobie na drodze nieutwardzonej niewymagającej obuwia technicznego.