Lada moment zawita do nas lato

Posted on: 3 marca 2022, by :
Warto więc już dziś zacząć planować letnie wycieczki. „Przygoda, przygoda, każdej chwili szkoda” – jednak jeśli nie lubimy jeździć „w ciemno”, przeznaczmy parę chwil na znalezienie miejsca w pensjonacie czy domu wczasowym.
Miejscowością, w której dobrze spędzą czas, i rodziny z dziećmi i łaknący wrażeń młodzi ludzie jest Kołobrzeg. To klimatyczne, czyste, z każdą chwilą rozwijające się miasto, z historią, portem i latarnią.

Plaża we Władysławowie

Autor: MatthiasHaas67
Źródło: http://www.flickr.com/

Musimy jedynie zdecydować się, w której części miasta chcemy zamieszkać – bliżej Parku Zdrojowego czy po stronie zachodniej. Kołobrzeg (czytaj ciekawy artykuł – Tutaj dużo więcej informacji na ten temat) to świetne miejsce na spacery i zwiedzanie, zatem w sytuacji kiedy pogoda pozostawia wiele do życzenia – miasto oferuje nam sporo atrakcji.

Przeczytaj bez zwlekania wpis spod linku, ponieważ prawdopodobnie zdziwi Cię to, jak niesamowicie ciekawe treści tam są opublikowane!

Trudno też sobie wyobrazić wakacje nad Bałtykiem nie jedząc świeżo złowionej, smażonej czy też wędzonej rybki, która swym smakiem może konkurować z największymi specjałami.Jeśli pojedziemy bardziej na. trafimy do Władysławowa, które zaprasza gości swymi szerokimi i zadbanymi plażami – w tym miejscu również nie będziemy się nudzić. Z Domu Rybaka gdy dobra pogoda nam to umożliwi ujrzymy panoramę miasta, port czy też latarnię morską w Rozewiu… To także idealne miejsce wypadowe, do wszelkich wycieczek po tym regionie polskiego wybrzeża Morza Bałtyckiego. Dzieci będą zachwycone wyprawą na Hel, gdzie dane im będzie ujrzeć popisy fok w fokarium, a Muzeum Obrony Wybrzeża okaże się nie lada gratką dla miłośników historii – tych młodszych i tych starszych.

Kołobrzeg, plaża

Autor: brzeszczot
Źródło: www.sxc.hu

Zachęcamy więc aby już dziś rozpocząć poszukiwania dogodnego miejsca noclegowego. Dla ułatwienia, możemy wpisać w sieci frazę: noclegi we Władysławowie (idź na stronę i czytaj wiele przydatnych wskazówek na ten temat!), a ujrzymy długą listę ofert, z której na pewno zdecydujemy się na właściwą.
Moda i bezproblemowa dostępność wyjazdów na zagraniczne urlopy sprawiły, że sporo osób zaniechało plany o wakacjach spędzonych na polskich plażach. A przecież wczasy nad polskim morzem to nie tylko plaże, ale także wspaniały klimat, który bardzo dobrze wpływa na nasze samopoczucie.