Lada moment zawita do nas lato

Posted on: 10 października 2018, by :
Warto więc już dziś zacząć planować letnie wycieczki. „Przygoda, przygoda, każdej chwili szkoda” – jednak jeśli nie lubimy jeździć „w ciemno”, przeznaczmy parę chwil na znalezienie miejsca w pensjonacie czy domu wczasowym.
Miejscowością, w której dobrze spędzą czas, i rodziny z dziećmi i łaknący wrażeń młodzi ludzie jest Kołobrzeg. To klimatyczne, czyste, z każdą chwilą rozwijające się miasto, z historią, portem i latarnią.

Plaża we Władysławowie

Autor: MatthiasHaas67
Źródło: http://www.flickr.com/

Musimy jedynie zdecydować się, w której części miasta chcemy zamieszkać – bliżej Parku Zdrojowego czy po stronie zachodniej. Kołobrzeg (czytaj ciekawy artykuł – Tutaj dużo więcej informacji na ten temat) to świetne miejsce na spacery i zwiedzanie, zatem w sytuacji kiedy pogoda pozostawia wiele do życzenia – miasto oferuje nam sporo atrakcji. Trudno też sobie wyobrazić wakacje nad Bałtykiem nie jedząc świeżo złowionej, smażonej czy też wędzonej rybki, która swym smakiem może konkurować z największymi specjałami.Jeśli pojedziemy bardziej na. trafimy do Władysławowa, które zaprasza gości swymi szerokimi i zadbanymi plażami – w tym miejscu również nie będziemy się nudzić. Z Domu Rybaka gdy dobra pogoda nam to umożliwi ujrzymy panoramę miasta, port czy też latarnię morską w Rozewiu… To także idealne miejsce wypadowe, do wszelkich wycieczek po tym regionie polskiego wybrzeża Morza Bałtyckiego. Dzieci będą zachwycone wyprawą na Hel, gdzie dane im będzie ujrzeć popisy fok w fokarium, a Muzeum Obrony Wybrzeża okaże się nie lada gratką dla miłośników historii – tych młodszych i tych starszych.

Kołobrzeg, plaża

Autor: brzeszczot
Źródło: www.sxc.hu

Zachęcamy więc aby już dziś rozpocząć poszukiwania dogodnego miejsca noclegowego. Dla ułatwienia, możemy wpisać w sieci frazę: noclegi we Władysławowie (idź na stronę i czytaj wiele przydatnych wskazówek na ten temat!), a ujrzymy długą listę ofert, z której na pewno zdecydujemy się na właściwą.
Moda i bezproblemowa dostępność wyjazdów na zagraniczne urlopy sprawiły, że sporo osób zaniechało plany o wakacjach spędzonych na polskich plażach. A przecież wczasy nad polskim morzem to nie tylko plaże, ale także wspaniały klimat, który bardzo dobrze wpływa na nasze samopoczucie.