Wynajem samochodów, czyli wydajne i wygodne zwiedzanie Krakowa.

Posted on: 12 lipca 2023, by :
Podróżując na wakacje do byłej stolicy Polski, drugiego najliczniejszego miasta w kraju, mało kiedy mamy dostatecznie dużo czasu aby zwiedzić jak najwięcej. Kraków jest jednym z najwspanialszych miast nie tylko kraju nad Wisłą ale także całej Europy. Wiele niepowtarzalnych miejsc jest oddalona od siebie nawet kilka kilometrów.

samochody

Autor: Secretaria de Agricultura e Abastecimento
Źródło: http://www.flickr.com

Czy poznawanie najbardziej znanych zabytków stolicy małopolski można uznać za całkowite poznanie tego klejnotu w koronie zabytków Polskich? Nie do końca. Niespotykany nigdzie indziej klimat, który przyciąga najróżniejszych ludzi od wieków do stolicy małopolski jest sumą czegoś więcej niż standardowe zabytki.

Co zrobić aby zwiedzanie poszło sprawniej?

Kraków poza wypożyczalniami rowerów, meleksami czy rejsami po Wiśle oferuje także wynajem samochodów kraków (polecam). Ta opcja może okazać się kluczowa nie tylko dla żądnych nowych emocji podróżników ale także dla tych, którzy pragną poznać normalne życie mieszkańców miasta. W trakcie jazdy uliczkami Nowej Huty, Kazimierza czy Prądnika zobaczymy to wszystko z bliska. Wynajem samochodów zapewni bezzwłoczny transport transport zwierząt Wrocław z centrum miasta do bardziej odległych miejsc, jak np. Zakrzówek czy liczne kopce. Zasadniczą zaletą wypożyczonego środka lokomocji jest możliwość dostosowania urlopu pod własny grafik. Nie musimy kontrolować rozkładów komunikacji miejskiej, sprawdzania czy przypadkiem nie zaczyna się droższa taryfa u taksówkarza czy spacerowania po zmierzchu w obcym miejscu. Sprawdź: .

Piękna małopolska to nie tylko Kraków!

Musimy również pamiętać, że w bliskim sąsiedztwie Krakowa mamy inne wyjątkowe miejsca. Zjawiskowa Lanckorona jest oddalona jedynie o 50 km, dość sprawnie dostaniemy się do ruin wielu zamków ujrzymy miejsca z zapierającymi dech w piersiach pejzażami czy zwyczajnie poznamy sielskie życie małopolski.

pomoc drogowa

Autor: NRMA Motoring and Services
Źródło: http://www.flickr.com

Wynajem samochodów kraków wydaje się więc idealną możliwością dla rodzin, aktywnych i ciekawych świata turystów oraz tych, którzy cenią swój czas i zwiedzanie na własnych zasadach jest dla nich najważniejsze. Kraków jest wyjątkowym zabytkiem kultury, którego nie da się poznać w weekend, chyba, że mamy auto. Wtedy wszystko znajdzie się na wyciągnięcie ręki.