Niemal niezauważalna rzecz, która może być niezbędna w kilku sytuacjach. Jest iezwykła, kiedy się tego tak naprawdę nie spodziewamy

Posted on: 7 lutego 2021, by :
Fajnie zrobić coś z tak naprawdę niczego. absurdalna myśl? Niekoniecznie. Z właściwym gadżetem mamy szansę zrobić znacznie więcej niż się wydaje. Przykład? Karta przeżycia.

To się może zdarzyć bardzo często, kiedy nie zdajemy sobie sprawy kiedy określona rzecz będzie konieczna. Naturalnie, dowód osobisty jest niezbędny, a od czasu do czasu wręcz niezbędny. Podobnie prawo jazdy, kiedy jedziemy samochodem i zatrzymuje nas policja. Karta kredytowa jest potrzebna, kiedy pragniemy pobrać pieniądze, jednak jest jeszcze mała karta, która może się przydać wtedy, kiedy tego się najmniej spodziewamy. Wielofunkcyjna karta przeżycia jest elementem, który zawiera dziesięć narzędzi. Wszystko posiada zupełnie inne zastosowanie, chociaż przy pierwszym wrażeniu ciężko stwierdzić, na czym rzecz polega. Lub przynajmniej będziesz się domyślać, do czego konkretny otwór jest przeznaczony.

nóż survivalowy

Autor: Adam Meek
Źródło: http://www.flickr.com

Jest tu wiele ciekawych opcji. Jedną z nich jest otwieracz do puszek. Rzeczywiście, z puszką do piwa masz szansę sobie poradzić, ale tu zapewne chodzi o puszki, które nie są tak proste do otwarcia, a zawartość w nich jestbardzo potrzebna w niektórych sytuacjach. Podobnie klucz do śrub motylkowych, prawie błaha rzecz, a jakże często się przydaje. Zupełnym dodatkiem stanie się piła i drapaczka i otwór do zawieszania,przykładowo na breloku dla kluczy, jednak już klucz doniewielkich śrub ma szansę się przydać w sytuacji najmniej oczekiwanej. Karta przeżycia ma dużo funkcji, jak pierścień, który pozwala wyznaczyć kierunek na mapie, jak i klucz w czterech rozmiarach. Za mało? Jest także linijka i otwieracz do butelek, a gdy zabraknie narzędzi i narzędzi kuchennych, to można również skorzystać z opcji awaryjnej, ze śrubokręta i noża.

Ta wskazówka z witryny (https://lemans.pl/) zapewni Ci to, że znajdziesz wiele bardzo pomocnych danych – to nieco innego rodzaju punkt widzenia na tego typu kwestię.

To ma sprawiać, ze ta z wrażenia mało ważna karta przeżycia ma na pewno wiele działań, o których nawet nie myśleli. Prawdopodobnie i tak z niektórych z tych opcji nie skorzystamy, ale nie może zmienić to faktu, że doskonale mieć przy sobie tą niewielką pomoc, gdyż nigdy nie wiadomo, kiedy będzie nam niezwykle potrzebny śrubokręt czy nóż. Dobrze mieć zawsze plan B na wypadek nieprzewidzianych sytuacji, a ponadto na pewno zasługuje na to miano : zapytaj o dostępność.