Jak stracić na wadze rozsądnie?

Posted on: 18 czerwca 2020, by :
Pragniesz stracić na wadze i olśnić wszystkich smukłą sylwetką? Radzimy, jak mądrze rozpocząć ten proces!
Odchudzanie, aby było skuteczne i trwałe, powinno być rozłożone w czasie.

samochód

Autor: Manoj Prasad
Źródło: http://www.flickr.com
Stąd nie należy katować się głodówkami, ani wyczekiwać od diety spektakularnych rezultatów. Powinniśmy wdrożyć reguły zdrowej diety z należytym wyprzedzeniem. Miejmy na względzie, że prawidłowo skomponowana dieta nie powinna powodować większego spadku masy niż 2-4 kg na miesiąc. I pamiętajmy, że nic tak nie demotywuje, jak zanadto wysoko postawiona poprzeczka.
basen

Autor: Forstrom’s Fotos
Źródło: http://www.flickr.com
Zmiany sposobu żywienia nie należy rozpatrywać tylko w kategoriach samych wyrzeczeń – trzeba znaleźć jej pozytywne pola.

Masz szansę, by tu przeglądnąć ciekawy post? Chcesz więcej? Więc kliknij w link (https://www.intersport.pl/sporty/fitness-trening/sprzet-i-akcesoria-treningowe/torby-na-trening-damskie.html) i wejdź na inną witrynę z podobnymi wpisami.

Jest nim dla przykładu potraktowanie nowej diety jako okazji do poznania oryginalnych smaków oraz przemianę dotychczasowych przyzwyczajeń. Często myślimy, iż po podjęciu decyzji o zmianie stylu żywienia w moment staniemy się szczupli oraz wysportowani. Na rezultaty musimy jednak troszeczkę poczekać, a im wolniej trwa proces, tym rezultaty trwalsze. Z tej przyczyny nie wolno zniechęcać się. Dietę należy zacząć od niewielkich zmian w jadłospisie, które mogą przynieść wyczekiwane efekty. Trzeba uregulować pory posiłków. Zaczynamy dzień od śniadania, w przeciągu dnia mamy do dyrektywy dwie niewielkie przekąski, ciepły obiadek i lekkostrawną kolację. Na taką „batalię” warto zabrać ze sobą kompana. Może to być mama, psiapsióła czy też przyjaciel z pracy. Wzajemna motywacja zwiększa szansę na sukces.

Do tego rekomendujemy wdrożenie naprzemiennego gotowanie posiłków, które zaoszczędzi sporo czasu. Nie zapomnij o sporcie.

Ciekawy artykuł? Jeżeli tak, kliknij tutaj – w tym serwisie z pewnością odnajdziesz coś niebanalnego, zatem ten odnośnik powinien być dla Ciebie interesujący.

Jeśli masz znaczną nadwagę, najlepszy będzie basen. Możesz również tańczyć, bądź jeździć na bicyklu.