Metody na połączenie sportu z odpoczynkiem

Posted on: 15 stycznia 2022, by :
Spływ pontonem Przełomem Bardzkim jest wyprawą pięcioma meandrami, przepoławiającymi góry Bardzkie, obnażając skały wysokie na kilkanaście metrów. Lasy schodzą swoją zielonością do samej rzeczki, łąki swoimi barwami jak też wonią zapierają dech w piersi. Wszystko to w ciszy zakłóconej jedynie śpiewem ptaków, szumem liści jak też pluskiem wody. Jednym słowem Przełom Bardzki – cud Sudetów. Rafting Bardo to kapitalna forma spędzenia czasu wolnego. Szlak Nysa Kłodzka – Przełom Bardzki przy stosownie małym stanie wody jest proponowany nawet dla familii z dziećmi, dla osób starszych ale również ludzi poszukujących relaksu. Decydując się na Rafting Bardo proponujemy przybyć, na przystań do Barda (około 75 kilometrów od Wrocławia w kierunku Kudowy), tutaj zostawiają Państwo swe auto na parkingu. Po dobraniu sprzętu (pagaje, ponton, kamizelki) jedziemy do miejscowości Młynów, gdzie na miejscu przeprowadzamy szkolenie z zakresu zasad bezpieczeństwa i w drogę. Szlak ma 15 kilometrów natomiast spływ trwa 2,5-3,5 godziny. Dopływają Państwo do Barda gdzie zdają oprzyrządowanie na przystani. Na miejscu znajduje się dogodne miejsce na ognisko, gdzie można odpocząć po spływie. Górskie spływy kajakowe nie bez przyczyn stają się coraz w wyższym stopniu modne. Jest to idealne połączenie sportu i rekreacji.

Skończyłeś czytać ten wpis i marzysz o kolejnym? Nic bardziej prostego. Wystarczy jedynie wejść w ten link i jesteśmy w witrynie (https://goldwasser.pl/prezenty-z-gdanska/).

Rafting Bardo to obowiązkowy punkt na mapie obieżyświatów wypatrujących wrażeń, z dala od miejskiego zgiełku. Rafting Bardo ze względu na pozycję jest szczególnie ciekawy. Specyficzna topologia hydrologiczna sprawia, że między marcem a październikiem kiedy stan wód w tychże okolicach jest większy jest to wymarzone miejsce na spływ. Fantazjujesz o niezapomnianych przygodach w czasie letniego albo zimowego urlopu? Pragniesz świetnie spędzić czas z rodzinką czy zorganizować wyjątkową niespodziankę dla swych ludzi? Spływ pontonowy Przełomem Bardzkim to podróż pięcioma zakolami Nysy Kłodzkiej. Popłyną Państwo pradawną kotliną, miedzy barwnymi łąkami oraz wysokimi skałami otulonymi rozśpiewanym lasem, jaki od wieków porasta zbocza gór Bardzkich. Prócz urokliwych widoków, uczestnicy spływu będą mogli robić zdjęcia czarującym mieszkańcom tej pięknej okolicy – perkozom, dzikom! Spływy pontonowe są doskonałą formą spędzenia wolnego czasu.