Tag: bilet

bilet

Dokąd pojechać na wakacje? Polecamy niebanalne miejsca!

Jeżeli jeszcze nie zaplanowałeś tegorocznych wczasów, na pewno jest to ostatni moment – jeszcze teraz można kupić stosunkowo niedrogie bilety w różne ciekawe miejsca.

Lataj samolotem za parę groszy

Bez wątpienia nie raz zdarzało nam się słuchać opowieści o znajomych znajomych, którzy za przysłowiowego grosza polecieli w daleką podróż. Czy to możliwe, aby nabyć bilet za tak małe pieniądze? Jak najbardziej! Prawdziwi poszukiwacze niedrogich lotów wiedzą, w jaki sposób przy kupnie biletu oszczędzić nawet kilkaset złotych. Wymaga to jednak wytrwałości oraz sprytu.

Masz dosyć popularnych państw? Ekskursja do Izraela lub Japonii bez wątpienia Ci się spodoba

Podróżowanie rokrocznie jest coraz prostsze. Nasi rodziciele nie mieli takich możliwości jak my obecnie. Bezproblemowo uda nam się zarezerwować bilety lotnicze za 50 zł albo bilet na autobus w ofercie za dokładnie kilka złotych.

Czy faktycznie można zwiedzać świat za niewielkie pieniądze?

Na starcie warto sobie uświadomić jedno – w żadnym wypadku nie trzeba bać się latania. Każdego dnia na świecie giną tysiące osób w chociażby wypadkach na szosie – tak czy siak zdecydowana większość ludzi nie boi poruszania się samochodem. Z lataniem samolotem musi być tak samo. Naturalnie wypadki lotnicze mają miejsce, lecz są rzadkie. Choć na pewno są bardzo medialne – nie dziwota, bo gdy dochodzi do przykrego wypadku, zazwyczaj umiera wiele osób. Na całe szczęście liczba takich zdarzeń jest niewielka, zwłaszcza na europejskich trasach.