rower

Jak możemy przygotować się do wyjazdu na stok?

wyjazd narty
Autor: Bruce Skarin
Źródło: http://www.flickr.com
Przewidujesz wyprawę w góry oraz narciarskie szaleństwo na stoku? Sprawdź koniecznie, jak dobrze przygotować się do wyjazdu na narty.


Nie ma nic bardziej przyjemnego od ruchu na świeżym powietrzu.

Tags: jazda, rower, sposób, wyjazd, wypad

Buty zimowe do nabycia w stacjonarnym sklepie sportowym

Szkoła języków obcych
Autor: The LEAF Project
Źródło: http://www.flickr.com
sklepy sportowe odznaczają się ogromną popularnością. Dzieje się tak dlatego, że trudnią się one sprzedażą produktów użytecznych w czasie wykonywania treningów sportowych i uprawiania turystyki.

Tags: jedzenie, plecak, rower, sklepy

Intrygujące trasy rowerowe na obszarze naszego kraju

pogoda
Autor: Piotr Drabik
Źródło: http://www.flickr.com
Nie sposób nie zgodzić się z tezą, że w Polsce powstaje bardzo dużo tras rowerowych, które charakteryzują się malowniczym położeniem. Nie powinno to nikigo zaskoczyć, że cieszą się one powodzeniem wśród kolarzy, którzy z przyjemnością decydują się na rowerowe wycieczki.

Tags: podróż, rower, SPA, tereny

Jakie korzyści zapewnia jazda na rowerze? Czemu powinniśmy korzystać z tej formy spędzania czasu wolnego?

wycieczka rowerowa
Autor: Keoni Cabral
Źródło: http://www.flickr.com
Jazda na rowerze jest bardzo ciekawym sposobem spędzania wolnego czasu oraz jedną z bardziej ciekawych metod na polepszenie kondycji i stanu zdrowia. O tym, iż tego rodzaju forma wysiłku fizycznego cieszy się w Polsce coraz większą popularnością, świadczy na pewno coraz większa ilość miejskich wypożyczalni a także ścieżek rowerowych.

Tags: rower, sprzęt, strój, turystyka

Wycieczka piesza dokładnie określonymi trasami turystycznymi w paśmie Ślęży to wyśmienity pomysł na ruch poza domem.

góry
Autor: TraumTeufel666
Źródło: http://www.flickr.com
Nie ma nic atrakcyjniejszego niż aktywne zapełnienie wolnego czasu. Wycieczka rowerowa w masywie Ślęży to fantastyczne połączenie ruchu i wypoczynku. Masyw Ślęży to zbudowana z granitu grupa wyniesień, usytuowana niecałe 40 km na południowy-zachód od Stolicy Dolnego Śląska.

Tags: góry, rezerwat, rower

Jaki sprzęt na pewno należy wziąć ze sobą wybierając się na daleki wyjazd?

kamera
Autor: Joe Kunzler
Źródło: http://www.flickr.com
Wybierając się na daleki wyjazd dobrzej jest spisać najważniejsze przedmioty, jakie ze sobą zabierzemy. Obecnie wielu ludzi jeździ na wakacje w dalekie regiony świata, pragnąc tym samym nie tylko wypocząć, ale także doświadczyć czegoś wyjątkowego, nierzadko wyjazdy takiego rodzaju powiązane są z innymi atrakcjami, na przykład skokami na spadochronach, czy innym typem sportów ekstremalnych. W takich wypadkach należy pamiętać o tym, aby tak wyjątkowe momenty zarejestrować na przyszłość, abyśmy mogli przypomnieć sobie wszystko w przyszłości.

Tags: fotografie, obraz, podróże, rower, wyjazdy, zdjęcia

W zdrowym ciele zdrowy duch – balans sposobem na zdrowie.

Sport to zdrowie. Ten frazes znają wszyscy – od najmłodszych dzieciaków po ludzi starszych. Jednak pomimo znajomości tego stwierdzenia, dziś, w zabieganym i trochę szalonym życiu niełatwo odnaleźć chwilę na aktywny wypoczynek. Skupiamy się coraz bardziej na pracy, awansach i sprawach czysto konsumpcyjnych, niestety zapominamy o tym, co jest dla nas najważniejsze – czyli o ludzkim zdrowiu.

Tags: aktywność fizyczna, biegi, ćwiczenia, człowiek, dieta, rower, ruch, zdrowie