atrakcje

Lada moment zawita do nas lato

Kołobrzeg, plaża
Autor: brzeszczot
Źródło: www.sxc.hu
Możemy więc już dziś zacząć organizować urlop. „Przygoda, przygoda, każdej chwili szkoda” - lecz jeśli nie lubimy jeździć „w ciemno”, poświęćmy parę chwil na wyszukanie miejsca w pensjonacie czy domu wczasowym.
Miastem, w którym dobrze spędzą czas, i rodziny z dziećmi i łaknący zabawy młodzi ludzie jest Kołobrzeg. To urokliwe, zadbane, z każdą chwilą rozwijające się miasto, z historią, portem a także latarnia morską.

Tags: atrakcje, klimat, latarnia morska, miasto, miejsce wypadowe, pensjonat, plaże, półwysep, rybki, urlop

Obozy konne – szansa na niesamowite wakacje

kobiety na koniu
Źródło: flickr.com
Wolny czas,w którym można podjąć wiele ciekawych i pasjonujących aktywności, zbliża się wielkimi krokami. Wraz z latem zalecany jest przyjemny, aktywny odpoczynek przynoszący niezwykłe wrażenia. Dlatego też wyśmienitym pomysłem jest rozważenie wyjazdu na obóz konny. Gdy bardzo pragnie wyjechać na wakacje, należy wziąć z jasnych powodów takie czynniki, jak pieniądze, czas podróży i rodzaj aktywności. Czym innym cechują się zwyczajne wakacje nad jeziorem, a czym innym obozy konne. W bieżącym roku urlop każdego mogą być inne niż zwykle. Zamiast interesować się wyłącznie orientalnymi krajami, dobrze chociaż raz zainteresować się rodzimą fauną i florą ,a także wieloma szansami na zaskakujące przygody, może należy pomyśleć w tym kwartale o tym, co oferują wakacje w siodle?

Tags: atrakcje, Lato, obóz konny, obozy, siodło, wakacje, wycieczki, zwierzęta