atrakcje

Myślicie, gdzie się wybrać na wycieczkę? Sprawdźcie, gdzie znajdziecie moc atrakcji

Wrocław
Autor: Ashlynn Pai
Źródło: http://www.flickr.com
RP jest przepięknym krajem. Znajdzie tu wszystko, czego się szuka, aby się zrelaksować – od Bałtyku po Tatry. Dlatego wielu Polaków zamiast wyruszać poza granice, chce spędzać swoje wolne dni na podróży po swym rodzimym kraju.

Tags: atrakcje, podróż, wielokulturowość

Za co warto polubić Karkonosze? - zobacz, jakie czekają cię tam atrakcje

Karpacz
Autor: Ronald Preuß
Źródło: http://www.flickr.com
Mimo, że najczęstszym skojarzeniem z rodzimymi górami są najczęściej wysokie wierzchołki Tatr, Karkonosze nadal są często odwiedzane przez miłośników gór. Zimą, to raj dla narciarzy. Wiosną - Karkonosze wspaniale nadają się na trekking dla początkujących wędrowców, przy czym mamy szansę poznać tu dużo ciekawych miejsc.

Tags: atrakcje, hotel, Sudety

Lada moment zawita do nas lato

Kołobrzeg, plaża
Autor: brzeszczot
Źródło: www.sxc.hu
Możemy więc już teraz zacząć planować letnie wycieczki. „Przygoda, przygoda, każdej chwili szkoda” - lecz jeśli nie lubimy jeździć „w ciemno”, przeznaczmy trochę czasu na znalezienie noclegu.
Miastem, w którym dobrze spędzą wypoczynek, i rodziny z dziećmi i łaknący wrażeń single jest Kołobrzeg. To przepiękne, czyste, cały czas rozwijające się miasto, ze swą bogatą, ciekawą historią, portem i latarnia morską.

Tags: atrakcje, klimat, latarnia morska, miasto, miejsce wypadowe, pensjonat, plaże, półwysep, rybki, urlop

Obozy konne – szansa na niesamowite wakacje

kobiety na koniu
Źródło: flickr.com
Wolny czas,w którym można podjąć sporo wspaniałych i zajmujących aktywności, zbliża się coraz szybciej. Wraz z latem zalecany jest przyjemny, aktywny wypoczynek przynoszący niezwykłe wrażenia. Z tego powodu doskonałym pomysłem jest rozpatrzenie wyjazdu na obóz konny. Gdy bardzo chce wyjechać na wakacje, trzeba wziąć z oczywistych przyczyn takie czynniki, jak pieniądze, czas podróży i rodzaj aktywności. Czym innym charakteryzują się typowe wakacje nad morzem, a czym innym obozy konne. W bieżącym roku urlop każdego są w stanie być inne niż zwykle. Zamiast żywić zainteresowanie wyłącznie orientalnymi państwami, należy przynajmniej raz zaintrygować się lokalną fauną i florą ,a także wieloma szansami na zachwycające przygody, może należy pomyśleć w tym kwartale o tym, co oferują wakacje w siodle?

Tags: atrakcje, Lato, obóz konny, obozy, siodło, wakacje, wycieczki, zwierzęta