lot

Czy faktycznie można zwiedzać świat za niewielkie pieniądze?

Samolot na lotnisku
Autor: ERIC SALARD
Źródło: http://www.flickr.com
Na początku powiedzmy sobie jedno - nigdy nie należy obawiać się latania. Codziennie na Ziemi giną setki osób w choćby wypadkach drogowych - i tak większość ludzi nie obawia się jazdy autem. Z samolotami powinno być tak samo. Naturalnie wypadki lotnicze mają miejsce, lecz nie są częste. Choć niewątpliwie są bardzo medialne - nie dziwota, bo kiedy dochodzi do nieszczęśliwego zdarzenia, generalnie żegna się z życiem wiele osób. Na szczęście liczba takowych zdarzeń jest minimalna, zwłaszcza na europejskich trasach.

Tags: bagaż, bilet, ceny, lot, pasażer, samolot

Redukuj niepokój i w drodze smakuj bytowania

wesele
Autor: Robb1e
Źródło: http://www.flickr.com
Wcześniej lubiłeś przemieszczać się, a dziś ze zdziwieniem widzisz, że coraz marudniej ci wypuścić się z miejsca. Co prawda chciałbyś ogrzać się w słońcu Grecji lub wychylić szklaneczkę wspaniałego piwa na praskim bruku, ale tak trudno zabić niepokój jaki zaczyna się przed drogą.

Tags: dzieci, lot, przygody, rzeczy

Skitouring jako jedna z kultowych i ciekawszych form narciarskiego sportu

polana
Autor: teresatrimm
Źródło: http://www.flickr.com
Szybkimi krokami zbliża się zima, raj dla narciarzy. Gospodarze przewyższają się w przygotowaniach szlaków narciarskich, a narciarze przygotowują swoje deski i zastanawiają się jakie szlaki wybrać.


Skitouring to jedna z kultowych i ciekawszych odmian narciarskiego sportu.

Tags: lokal, lot, narciarz, rzeczy

Bukareszt – stolica Rumunii idealnym miejscem na krótki wypad, przekonaj się sam, iż warto tutaj przyjechać

miasto
Autor: Wygoda Travel
Źródło: Wygoda Travel
Podróże to pasja, która niezaprzeczalnie angażuje. W końcu decydowanie lepiej jest zwiedzić następne państwa, delektować się nowymi daniami, podziwiać fantastyczne zabytki oraz poznawać ludzi, z którymi nie mielibyśmy szansy się spotkać chodząc z domu do pracy i pracy do domu, niż wciąż siedzieć w swoich 4 ścianach, choćby najładniejszych.

Tags: lot, miasto, zabytki

Najważniejsze zalety zorganizowanego przez firmy turystyczne wypoczynku, jak można szukać wczasów last minute.

Wakacje
Autor: Gianni Cumbo
Źródło: http://www.flickr.com
Zorganizowane wyjazdy wakacyjne są bardzo popularne wśród turystów z całej Europy. Po pierwsze przy tego typu wycieczkach w większości przypadków nie trzeba niczym się przejmować, praktycznie wszystkie sprawy typu transport, wynajem hoteli czy opiekę rezydenta będą leżeć po stronie organizującej wyjazd. Wyżywienie jest zależne od opcji wyjazdu, którą się wybierze, część turystów dużo bardziej woli jeść w hotelach, z kolei inni raczej wolą spróbować lokalnych przysmaków i nie wykupują całodziennego wyżywienia.

Tags: lot, pieniądze, podróż, Rezerwacja, rynek, waluta, wycieczka