lot

Czy faktycznie można zwiedzać świat za niewielkie pieniądze?

Samolot na lotnisku
Autor: ERIC SALARD
Źródło: http://www.flickr.com
Na początku napiszmy jedno - w żadnym razie nie należy obawiać się latania. Każdego dnia na świecie giną tysiące osób w choćby wypadkach na szosie - i tak zdecydowana większość ludzi nie boi się jazdy autem. Z samolotami musi być tak samo. Oczywiście wypadki samolotowe mają miejsce, ale są bardzo rzadkie. Chociaż niewątpliwie są mocno medialne - nie dziwota, bo gdy dochodzi do nieszczęśliwego zdarzenia, zazwyczaj ginie wielu ludzi. Na szczęście ilość tego typu zdarzeń jest niewielka, szczególnie na europejskim niebie.

Tags: bagaż, bilet, ceny, lot, pasażer, samolot

Redukuj niepokój i w drodze smakuj bytowania

wesele
Autor: Robb1e
Źródło: http://www.flickr.com
Wcześniej lubiłeś przemieszczać się, a dziś ze zdziwieniem widzisz, że coraz marudniej ci wypuścić się z miejsca. Co prawda chciałbyś ogrzać się w słońcu Grecji lub wychylić szklaneczkę wspaniałego piwa na praskim bruku, ale tak trudno zabić niepokój jaki zaczyna się przed drogą.

Tags: dzieci, lot, przygody, rzeczy

Skitouring jako jedna z kultowych i ciekawszych form narciarskiego sportu

polana
Autor: teresatrimm
Źródło: http://www.flickr.com
Szybkimi krokami zbliża się zima, raj dla narciarzy. Gospodarze przewyższają się w przygotowaniach szlaków narciarskich, a narciarze przygotowują swoje deski i zastanawiają się jakie szlaki wybrać.


Skitouring to jedna z kultowych i ciekawszych odmian narciarskiego sportu.

Tags: lokal, lot, narciarz, rzeczy

Bukareszt – stolica Rumunii idealnym miejscem na krótki wypad, przekonaj się sam, iż warto tutaj przyjechać

miasto
Autor: Wygoda Travel
Źródło: Wygoda Travel
Podróże są pasją, która niewątpliwie angażuje. Przecież o wiele lepiej jest zwiedzić kolejne państwa, delektować się nowymi frykasami, podziwiać fantastyczne zabytki oraz poznawać ludzi, z jakimi nie mielibyśmy szansy się spotkać chodząc z domu do pracy i pracy do domu, niźli nieustannie przesiadywać w swoich 4 ścianach, choćby bardzo ładnych.

Tags: lot, miasto, zabytki

Najważniejsze zalety zorganizowanego przez firmy turystyczne wypoczynku, jak można szukać wczasów last minute.

Wakacje
Autor: Gianni Cumbo
Źródło: http://www.flickr.com
Zorganizowane wyjazdy wakacyjne są bardzo popularne wśród turystów z całej Europy. Przede wszystkim przy tego typu wycieczkach w większości przypadków nie trzeba niczym się przejmować, wszystkie sprawy takie jak transport, miejsce noclegowe czy wynajęcie rezydenta leżą po stronie organizatora. Wyżywienie jest zależne od opcji wyjazdu, którą się wybierze, część turystów zdecydowanie bardziej woli jeść w hotelach, z kolei inni chętniej próbują lokalnych przysmaków i nie chcą mieć całościowego wyżywienia.

Tags: lot, pieniądze, podróż, Rezerwacja, rynek, waluta, wycieczka