kurs

Co jest wykorzystywane w czasie kursu dotyczącego udzielania pierwszej pomocy?

termos
Autor: Stelton
Źródło: www.SmakProstoty.pl
O bezcennej wartości ludzkiego istnienia, nie trzeba nikogo przekonywać, jednak z drugiej strony niewiele osób chce decydować się na uczestnictwo w specjalnych kursach udzielania pierwszej pomocy.

Tags: kurs, pomysł, rozwiązanie

Chcesz zorganizować swym pracownikom szkolenie łączone z wyjazdem integracyjnym ? Podpowiadamy, gdzie jechać!

meble
Autor: er Guiri
Źródło: http://www.flickr.com
Chyba każdy pracodawca wie znakomicie, że nic tak bardzo nie motywuje pracowników jak przykładowo zaplanowanie im weekendowego wyjazdu lub imprezy firmowej. Jeżeli Ty także zastanawiasz się nad taką możliwością, a jednocześnie chciałbyś połączyć taki wyjazd z czymś bardziej pożytecznym, wówczas oczywiście powinieneś zainteresować się opcją organizacji wyjazdu szkoleniowego połączonego z jakimś przydatnym kursem na przykład w Szklarskiej Porębie.

Tags: czas, impreza, imprezy, kurs, relaks

Jak przygotować się na wczasy z dzieckiem nad morzem?

ogląd - hotel
Autor: Elliott Brown
Źródło: http://www.flickr.com
Przewidujesz pierwsze familijne wakacje nad morzem? Frapujesz się, gdzie najlepiej jechać z pociechą, ażeby urlop był przyjemnym wspomnieniem zarówno dla ciebie, jak także dla niego?

Tags: dziecko, Gdańsk, kurs, noclegi

zapewnienie masowo przybyłym wystawcom i gościom doskonałych warunków

hotel targi kielce
Autor: Łukasz Hejnak
Źródło: http://www.flickr.com
Kielce leżą w samym centrum Gór Świętokrzyskich. Rzeczywistą popularność w kraju i na arenie internacjonalnej Kielce nabyły dzięki targom. Organizację blisko trzydziestu ekspozycji branżowych rocznie przyniosło miastu miano najdynamiczniej rozwijającego się ośrodka wystawienniczego w Kraju.

Tags: kraj, kurs, poziom, usług, zyski